Neįgaliesiems

Sugrįžta konkursas moksleiviams „5:0 vokiečių kalbos naudai“

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir „Goethe“ institutas Lietuvoje kviečia 5-6 klasių moksleivius dalyvauti penktus metus organizuojamame konkurse „5:0 vokiečių kalbos naudai“.

Teikti paraišką gali komandos, sudarytos iš 5-6 klasių berniukų ir mergaičių (gimusių 2005 m. ir jaunesnių). Atskiri komandos nariai gali savo sugebėjimus atskleisti žaisdami futbolą arba vokiečių kalboje ir kūryboje – arba abejose srityse.

Pirmoji užduotis – sukurti trumpą video filmuką, kurio tema yra „Futbolas ir mes“. Jūsų kūriniuose turi būti mažiausiai penki vokiški žodžiai, o juos siųsti galite iki 2018 m. vasario 23 d.

Geriausiai namų darbus atlikusios komandos turės galimybę 2018 m. balandžio 11 d. dalyvauti šalies finale. Jos varžysis dėl laimėtojo titulo futbolo aikštelėje bei dalyvaudamos viktorinoje apie futbolą, kurioje galės pademonstruoti savo vokiečių kalbos žinias.

Šio konkurso nugalėtojai keliaus į Berlyną, kur dalyvaus futbolo treniruotėse, vokiečių kalbos pamokose bei stebės vietos futbolo klubo „Hertha BSC“ rungtynes.

Konkurso globėjas – Vokietijos pirmenybėse žaidęs Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas.

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas galite rasti paspaudus ant šios nuorodos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS