Neįgaliesiems

Sugrįžta mergaičių salės futbolo žaidynės „LadyGolas“

Europoje pripažintos ir didelio dalyvių skaičiaus sulaukusios salės futbolo mergaičių žaidynės „Ladygolas“ pradeda trečiąjį  sezoną. Varžybas organizuojanti Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ragina šalies mokyklas prisijungti prie projekto.

Naujajame sezone „Ladygolas“ vyks trijų amžiaus grupių kategorijose. Jauniausiųjų grupė – 6 kl. ir jaunesnės mokinės, vidurinioji grupė – 8 kl. ir jaunesnės mokinės bei vyriausiųjų grupė – 10 kl. ir jaunesnės mokinės. Komandoje gali būti registruojamos nuo 7 iki 10 žaidėjų, pasirinktinai komandos treneris ir/arba vadovas.

Varžybas organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA). Praėjusiame sezone „LadyGole“ dalyvavo 445 komandos ir šis skaičius kiekvienais metais auga. Norintys dalyvauti žaidynėse, savo mokyklos komandą privalo nuo:  2017 m. gruodžio 11 d  iki 2018 m. sausio 19 d. 24:00 val. užsiregistruoti  internete, adresu http://www.ladygolas.lt/

Kiekviena dalyvaujanti komanda savo apskrityje gali kreiptis į žaidynes vykdantį koordinatorių. Vilniaus apskrityje – Tomas Stankevičius, Kauno – Jolita Kličiūtė, Šiaulių – Aurimas Mančas, Klaipėdos – Lina Kaselytė, Panevėžio – Mantas Pomeckis, Utenos – Arūnas Rastenis, Tauragės – Alvydas Skurdelis, Marijampolės – Povilas Melnykas, Telšių – Vygantas Macevičius.

Numatyti keli žaidynių etapai: iš pradžių komandos rungsis savivaldybių etape (sausio 22 d. – kovo 17 d.), apskričių finaluose (kovo 1 d. – kovo 30 d.) ir superfinale (data ir laikas bus paskelbti vasarį).

Kiekviena tinkamai užsiregistravusi ir žaidynėse dalyvaujanti komanda dovanų gaus po 1 futsalo kamuolį. Kiekvieno etapo, t. y. savivaldybių, apskričių nugalėtojos bus apdovanotos įvairiais prizais. Lietuvos čempionės laimės specialius prizais. Jos į mokyklą grįš kaip tikros nugalėtojos – limuzinu.

„Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams. 

„Ladygolo“ nuostatai ir bendrosios taisyklės

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS