Neįgaliesiems

Surengta trijų dienų Lietuvos futsal rinktinės kandidatų stovykla

Nors salės futbolo sezone šiuo metu pertrauka, Lietuvos rinktinės kandidatai birželio 16-18 dienomis rinkosi į trijų dienų treniruočių stovyklą Kaune.

Stovykloje dalyvavusių žaidėjų pagrindą sudarė U-19 futsal rinktinės žaidėjai, o prie jų prisijungė ir keli regioninėse atrankose dalyvavę salės futbolininkai. Su komanda taip pat dirbo Lietuvos nacionalinės futsal rinktinės kapitonas Justinas Zagurskas bei vartininkas Karolis Čirba.

Galimybe iš arti pamatyti potencialius Lietuvos futsal rinktinės žaidėjus džiaugėsi ir komandos treneris Mičo Martičius.

„Jauni žaidėjai gavo progą parodyti save. Tikiu, kad jiems tai buvo labai gera patirtis. Tai buvo ir tam tikras iššūkis ir trenerių štabui, kadangi stovykloje turėjome didžiulį intensyvumą, o jaunieji žaidėjai stengėsi pasinaudoti kiekviena galimybe.

Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šios stovyklos organizavimo. Norėčiau atskirai padėkoti rinktinės kapitonui Justinui Zagurskui, kuris kaip tikras lyderis sutiko pasidalinti turima patirtimi su mūsų jaunimu. Neabejoju, kad šie žaidėjai yra Lietuvos salės futbolo ateitis“, – stovyklą apibendrino M. Martičius.

Rugsėjo pradžioje planuojama bendra Lietuvos nacionalinės ir U-19 futsal rinktinių stovykla.

Birželio 16-18 d. stovykloje dalyvavusių žaidėjų sąrašas:

Karolis Čirba

Vilius Leibenka

Andrius Skorupskas

Nojus Žitkauskas

Matas Siaurusevičius

Arian Balasanov

Tadas Vitkauskas

Gustas Zenkovas

Jonas Lebedevas

Titas Pivovaras

Justinas Zagurskas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS