Neįgaliesiems

Surengtas jaunimo rinktinių žaidėjų įvertinimas

Lapkričio 3–5 dienomis LFF Techninis departamentas surengė susitikimą su visų Lietuvos jaunimo rinktinių treneriais.

Šiuose susirinkimuose treneriai detaliai pasidalino įžvalgomis apie į rinktines kviestus žaidėjus, jų techninę, taktinę, fizinę, mentalinę ir socialinę kompetenciją, diskutuota apie žaidėjų tobulėjimo perspektyvas.

Iš viso buvo išnagrinėti 217 futbolininkų, įskaitant 24 vartininkų, duomenys ir jie įvesti į „ProSoccerData“ elektroninę platformą.

Įvertinimą pateikė Lietuvos vaikinų U-15 amžiaus grupės rinktinės treneriai Andrius Skerla, Raimondas Vilėniškis, U-16–U-17 amžiaus grupės rinktinės treneriai Marius Stankevičius, Povilas Baliukonis, U-18–U-19 amžiaus grupių rinktinės treneriai Valdas Trakys ir David Marques Afonso, U-21 amžiaus grupės treneriai Donatas Vencevičius, Rolandas Džiaukštas, Audrius Ramonas.

Visuose susitikimuose taip pat dalyvavo LFF techninis direktorius Patrick De Wilde, nacionalinės vyrų rinktinės treneris Valdas Urbonas, atletinio rengimo treneris Marius Čeliauskas, vartininkų treneris Audrius Paškevičius, puolėjų treneris Andrius Velička, taip pat LFF Techninio departamento atstovai Deimantas Bička ir Lukas Artimavičius.

„Pirmasis žaidėjų įvertinimas buvo itin sėkmingas, įvertinant kaip nuodugniai diskutavome apie kiekvieną žaidėją, atsižvelgdami į 5 kompetencijos sritis. Dabar turime susidarę išvadas ne tik apie futbolininkus žaidimo metu, bet ir už jos ribų. 

Susitikimas tapo gera užduotimi treneriams, jog šie atliktų realų visapusišką žaidėjų įvertinimą, detaliai nurodydami kiekvieno stipriąsias ir silpnąsias puses. Pakalbėjome apie žaidėjus nuodugniai ir specifiškai, užfiksavome duomenis „ProSoccerData“ platformoje.

Tokie susitikimai, visapusiškai įvertinant žaidėjus, vyks 2 kartus per metus, o einamuoju metu seksime skautavimo ir kitokius raportus. Žaidėjas, kuris dabar yra U15 amžiaus grupėje, per ketverius metus turės iki 8 įvertinimų, tad turėsime aiškų vaizdą apie žaidėjo vystymąsi“, – teigė LFF techninis direktorius Patrick De Wilde.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS