Neįgaliesiems

Surengtas moterų ir merginų rinktinių žaidėjų įvertinimas

Gruodžio 2–3 dienomis LFF Techninis departamentas surengė susirinkimus su Lietuvos nacionalinių moterų ir merginų rinktinių treneriais.

Šiuose susirinkimuose vyr. treneriai pristatė savo įžvalgas apie į rinktines kviestas futbolininkes, jų techninę, taktinę, fizinę, mentalinę ir socialinę kompetenciją. Diskutuota apie žaidėjų tobulėjimo perspektyvas.

Iš viso buvo išnagrinėti 123 futbolininkių duomenys, kurie įvesti į „ProSoccerData“ elektroninę platformą.

Žaidėjų įvertinimą pateikė moterų rinktinės treneris Rimantas Viktoravičius, merginų U-15 rinktinės trenerė Tatjana Veržbickaja, U-19 rinktinės treneris Vytas Jančiauskas.

Susitikimuose taip pat dalyvavo LFF techninis direktorius Patrick De Wilde, moterų futbolo vystymo vadovas Céderique Tulleners, atletinio rengimo treneris Marius Čeliauskas, vartininkų treneriai Arijus Skaržauskas ir Aistė Griciūtė, taip pat LFF Techninio departamento atstovai Deimantas Bička ir Lukas Artimavičius.

„Esu labai patenkintas įvykusiais susirinkimais. Žaidėjų įvertinimas yra reikšmingas renginys, kurio metu išsamiai aptarėme kiekvieną futbolininkę, siekdami parengti joms individualius planus atsižvelgiant į realią esamą situaciją. Turime vystyti rinktines teikiant daugiau dėmesio į žaidėjų individualų pasiruošimą.

2020-ieji yra pirmieji metai man einant Lietuvos moterų futbolo vystymo vadovo pareigas. Man buvo svarbu geriau pažinti žaidėjas ir realią šalies futbolo padėtį. Deja, šiemet dėl objektyvių priežasčių neturėjome tiek laiko treniruotėms, bet džiaugiuosi, kad galėjau išvysti talentingas jaunas žaidėjas. Mūsų, kaip trenerių, atsakinga užduotis yra padėti joms tobulėti ir tapti geresnėmis žaidėjomis“, – teigė Céderique Tulleners.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS