Neįgaliesiems

Surengtas pirmasis Futbolo vaikščiojant seminaras

Nauja populiariausio pasaulyje sporto rūšis – Futbolas vaikščiojant – toliau žengia pirmuosius žingsnius mūsų šalyje. Surengtas pirmasis seminaras, kuriame su žaidimu supažindinti Visuomenės sveikatos biurų atstovai.

Futbolas vaikščiojant – tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis siekiant įtraukti į žaidimą senjorus.

Pasiremdama kolegų iš užsienio patirtimi tikslą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) narė Masinio futbolo asociacija parengė žaidimo taisykles skaitymui ir žiūrėjimui.

Daugiau apie Futbolą vaikščiojant

Kovo 15 d. surengtas pirmasis seminaras Kaune. Jame dalyvavo 22 dalyviai iš skirtingų visuomenės sveikatos biurų: Klaipėdos, Gargždų, Kaišiadorių, Šakių, Marijampolės, Alytaus, Garliavos, Karmėlavos, Lapių kaimo, Noreikiškių, Rokų, Zapyškio, Domeikavos ir Kačerginės atstovai.

Seminaro metu dalyviai teorinėje dalyje susipažino su žaidimu ir taisyklėmis, o praktinėje dalyje mokėsi futbolo kamuolio valdymo technikos įgūdžių, juos pritaikė pratimuose bei žaidžiant.

Dalyviai su aktyvumu ir susidomėjimu priėmė šį naują žaidimą Lietuvoje ir grįžę į savo bendruomenes, planuoja išbandyti šį žaidimą. Artimiausiu metu – nuo balandžio – į savo veiklas įtraukti žaidimą planuoja Kauno rajono, Šakių ir Klaipėdos visuomenės sveikatos biurai.

Lietuvos masinio futbolo asociacija susidomėjusioms įstaigoms dovanojo futbolo kamuolius, bokštelius, skirtukus veiklų vykdymui.

Kitas Futbolo vaikščiojant seminaras numatytas 2022 m. balandžio 12 d. (antradienį) Kaune (Aukštaičių g. 51, Kaune, LFF treniruočių centras) nuo 10:30 iki 15 val.

Registracija į seminarą el. paštu m.karpavicius@lff.lt iki kovo 31 d. (arba užsipildžius vietoms, jų skaičius ribotas).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS