Neįgaliesiems

Surengtas pirmasis „Masinio futbolo lyderio“ seminaras, antras – spalio 8 d. Kaune

Nauja futbolo mokymų programa „Masinio futbolo lyderis“ surengė pirmuosius mokymus ir kviečia į antruosius, kurie vyks spalio 8-ąją Kaune.

Naujieji mokymai skirti pedagogams, savanoriams, aktyvistams, kurie dirba ar tiesiog užsiima su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią pasaulyje – futbolą.

Kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – savarankiškas internetinio kurso „Kitas požiūris“ klausymas. Išklausę šį kursą gali registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą.

Pirmasis toks seminaras surengtas rugpjūčio 27 d. Šiaulių Jovaro progimnazijoje.

Seminare dalyvavusios pedagogės teigė šiuos mokymus rekomenduojančios ir kitiems.

„Apie kursus sužinojau, nes mūsų įstaiga dalyvavo ir dalyvaus „Futboliuko“ projekte. Labai patiko ir paskaitos, o labiausiai praktiniai žaidimai – kuriuos jau panaudoju ir savo darbe. Šie mokymai, kaip ir C licencijos (dabar – D licencijos – aut. past.) kursai, kuriuose dalyvavau, labiausiai išsiskyrė kokybišku lektorių darbu, jų pateikiama praktine informacija, orientuota į vaiką. Kursus jau rekomendavau kolegoms“, – sakė Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“ sporto mokytoja Donata Kačinskaitė.

„Esu dalyvavusi masinio futbolo organizatorių kursuose,  LFF C licencijos(dabar – D licencijos – aut. past.)  kursuose, seminare „Futbolas ypatingiems vaikams“. Daugiau, kaip dešimt metų dalyvauju „Futboliuko“ projekte. Visuomet džiugina puiki mokymų atmosfera, daug teigiamų emocijų. Mokymuose sužinau kažką naujo ir naudingo, išmokstu naujų žaidimų, kuriuos galima pritaikyti dirbant su vaikais. Mokymus veda nuostabi komanda. Rekomenduočiau visiems, kas domisi futbolu ir dirba su vaikais. Tai puiki nauja patirtis, naujos pažintys“, – teigė Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ pedagogė Daiva Kasperiūnienė.

Vienos dienos seminarą sudaro teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Teorinėje dalyje vyksta užsiėmimai grupėse ir individualiai atliekant užduotis bei ugdant lyderystės kompetenciją.

Praktiniai užsiėmimai vyksta futbolo aikštėje – dalyviai supažindinami su paprastais pratimais, kurie padės vaikus įtraukti į futbolą ir sudominti šiuo žaidimu, išryškinti teigiamas vaikų savybes. Pasak kurso organizatorių, pratimai nesudėtingi, prieinami kiekvienam mokytojui.

Tiek internetinis kursas, tiek gyvas seminaras – nemokamas. Kursas „Kitas požiūris“ prieinamas internete bet kuriuo metu.

Išklausius šį kursą svetainėje Futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Artimiausias seminaras numatomas spalio 8 d. Kaune, LFF treniruočių centre. Registruotis į šį seminarą (po kurso „Kitas požiūris“ išklausymo) galima iki spalio 1 d. 

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Daugiau informacijos pasiteiravimui: i.marcinkevicius@lff.lt

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS