Neįgaliesiems

Surengti futbolo mentorystės mokymai

Birželio 4–5 dienomis Druskininkuose pirmą kartą Lietuvoje buvo surengti futbolo trenerių mentorių mokymai.

Futbolo trenerių rengimo asociacijos (FTRA) surengtuose mokymuose dalyvavo 12 atrinktų studentų, tarp kurių buvo ir labai patyrusių futbolo specialistų.

Mokymuose buvo išsamiai kalbama apie praktinius dalykus, kurie paremti realaus mokymo principais, taip pat buvo gilinamasi kaip mokymo schema veikia futbolo aikštėje.

Studentams buvo pristatomi suaugusiųjų mokymo aspektai pagal UEFA metodiką, grįžtamojo ryšio principai pagal darbo specifiką. Taip pat buvo pateikta informacija apie mini-seminarus, instruktoriaus vaidmenį mini-seminarų metu.

„Per pereinamąjį 3 metų laikotarpį visos šalys, kurios yra įtrauktos į UEFA trenerių konvenciją, turi pradėti vykdyti sisteminius UEFA trenerių instruktorių mokymus. Todėl, vadovaujantis naująja trenerių konvencija, viena iš keltinių krypčių – trenerių instruktorių rengimas. Šių mokymų tikslas, kad būtų parengti skirtingo lygio mokymų instruktoriai, kurie dalyvautų mokymuose, paremtuose realybe.

Pirmasis mokymų modulis susidarė pagrinde iš teorinės medžiagos, kur buvo aptarinėjama naujoji UEFA trenerių konvencija, jos reikalavimai. Buvo gilinamasis į mini seminarų organizavimo ypatumus, suaugusiųjų mokymo principus, realybe paremto mokymo principus, instruktoriaus veiklos koncepciją. Taip pat buvo vykdomas taktinės veiklos analizavimas, atliekamos interaktyvios užduotys.

Pirmuose istoriniuose trenerių instruktorių mokymuose dalyvauja 8 instruktoriai, kurie jau yra įsitraukę į skirtingo lygio mokymus. Šiuos instruktorius prižiūri mentoriai su daugiamete patirtimi, kurie ir organizuoja visus skirtingo lygio mokymus“, – teigė mokymų vadovas Raimondas Statkevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS