Neįgaliesiems

Susibūrė „PlayGreen“ projekte dalyvausianti Žalioji komanda

Lietuvos masinio futbolo asociacija prisijungė prie tarptautinio „PlayGreen“ projekto dalyvių gretų ir subūrė savanorių komandą, kuri propaguos aplinkosaugos ir tvarumo vertybes.

„PlayGreen“ projektas siekia dviejų tikslų – sukurti galimybes jauniems žmonėms dalyvauti į sportą ir aplinkosaugą orientuotai savanorystei bei sukurti Europos organizacijų bendriją, kuri palaikytų tvarumo idėjas masiniame sporte, naudojant savanorystės programas ir dalinantis gerąja praktika.

Europos Sąjungos „Erasmus+“ programos remiamame projekte taip pat dalyvauja atstovai iš Belgijos, Estijos ir Maltos futbolo federacijų.

Lapkričio 5-ąją įvyko pirmasis videopokalbis, kuriame dalyvavo Žaliosios komandos savanoriai. Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Guižauskaitė pristatė tolimesnį veiklos planą ir užduotis.

„Džiaugiuosi mūsų pirmuoju susitikimu, viskas praėjo sklandžiai ir net geriau, nei tikėjausi. Ypatingas jausmas žinoti, kad esame pirmoji istorijoje savanorių komanda, kuri spręs reikšmingus klausimus, susijusius su aplinkosauga Lietuvos futbolo renginiuose“, – pažymėjo G. Guižauskaitė.

Savanoriai bus įtraukiami ne tik į aktyvią debatų ir minčių dalijimosi veiklą. Padedant Lietuvos masinio futbolo asociacijai, jie bus kviečiami suorganizuoti Žaliąjį turnyrą, kurio tikslas – skleisti vertybes apie aplinkosaugą ir tvarumą sporte.

„Viena iš Žaliosios komandos stipriųjų pusių – skirtingų profilių dalyviai, dirbantys ar besimokantys skirtingose sferose: geografija ir pasaulio pažinimas, aplinkosauga, įmonių valdymas, humanitariniai mokslai, darbas sporto industrijoje ir kita. Tokia įvairiapusė patirtis leis ne tik išsamiau, tačiau ir kokybiškiau pasiekti projekto tikslų“, – įsitikinusi G. Guižauskaitė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS