Neįgaliesiems

Susitikime su tėvais pristatytos Ozo gimnazijos projekto naujovės

Lietuvos futbolo federacija kartu su Vilniaus Ozo gimnazija trejus metus vykdo projektą, užtikrinantį gabių sportininkų mokymąsi ir individualų rengimą.

Šiuo metu Ozo gimnazijoje mokosi 15 merginų ir 30 vaikinų futbolininkų. Šiems žaidėjams yra suderintas pamokų grafikas, leidžiantis ištisus metus 4 kartus per savaitę dalyvauti rytinėse individualiose treniruotėse, kurios vyksta „Sportima“ arenoje ir Ozo gimnazijos gimnastikos salėje.

„Manau, jog vaiko švietimo procese yra itin svarbu rūpintis vaiko norais ir svajonėmis, o šiuo atveju mes kalbame apie svajones futbole, todėl norime prisidėti prie futbolo procesų valdymo Ozo gimnazijoje. Mokslai irgi yra svarbu, tad jei Ozo gimnazija suteikia progą moksleiviams treniruotis papildomai, mes prižiūrėsime, kad tai netrukdytų mokymosi rezultatams.

Mūsų projekte taip pat svarbus yra pedagogų vystymas, mes turime 5 sertifikuotus trenerius, kurie gali būti ir pedagogais. Viskas kol kas vyksta puikiai ir aš matau geras šio projekto perspektyvas, tad turime dirbti ir toliau“, – teigė LFF techninis direktorius Patrick De Wilde.

„Projekto potencialas yra tikrai didelis, jau per pirmuosius metus susibūrė pajėgus kolektyvas, dvi amžiaus grupės. Nemažai futbolo akademijų trenerių ir vadovų skatina savo geriausius sportininkus dalyvauti šioje programoje“, – bendradarbiavimu džiaugėsi Alvidas Raškauskas, Ozo gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui.

Nuo šio rudens vyksiantys projekto pokyčiai buvo pristatyti žaidėjų tėvams. LFF Techninio departamento iniciatyva rugsėjo 30 dieną tėvai buvo pakviesti į susirinkimą, kuriame jiems išsamiai pristatytas papildytas žaidėjų ugdymo planas ir kryptys, remiantis LFF technine strategija ir „Anderlecht“ žaidimo filosofija, žaidėjų duomenų pildymas į „ProSoccerData“ elektroninę platformą.

Susirinkime tėvai aktyviai uždavė klausimus ir pareiškė palaikymą šiam projektui, kuris sudarė puikias galimybes futbolininkams suderinti individualių treniruočių ir mokymosi procesą.

„Tai buvo labai naudingas susitikimas ir aš esu labai laimingas, jog tėvai yra susidomėję tuo, kuo mes užsiimame. Techniniam departamentui tai yra svarbu, kadangi norime turėti atvirą komunikaciją su tėvais norint išdėstyti ką ir kodėl mes darome“, – kalbėjo LFF treniruočių turinio vadovas Céderique Tulleners, koordinuojantis jaunųjų futbolininkų treniruočių procesą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS