Neįgaliesiems

Susitiko su Pirmos lygos ir veteranų komandų atstovais

Ketvirtadienį ir penktadienį Kaune esančioje Nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos futbolo federacijos ir Pirmos lygos klubų bei Veteranų komandų susirinkimai.

Vasario 9 d., ketvirtadienį, Pirmos lygos komandų dalyvių ir pretendentų susirinkime klubai supažindinti su Lietuvos futbolo strategija, atnaujintais varžybų nuostatais 2018 metams, varžybų kalendoriumi ir futbolo dienomis, planuojamu klubų vystymo fondu.

Klubų atstovai išsakė savo problemas ir pasiūlymus.

LFF varžybų nuostatuose numatytas 2017 metų Pirmos lygos dalyvių skaičius – 16 komandų. Licencijų išdavimas numatytas vasario 24 d., apeliacinis posėdis – kovo 2 d. Po jo varžybų dalyvius tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Vasario 10 d., penktadienį, NFA būstinėje LFF atstovai susitiko su Lietuvos veteranų (nuo 35 metų) pirmenybėse dalyvaujančiais komandų vadovais.

Susitikimo metu gvildentas galimas 2017 ir 2018 metų varžybų formatas – pateikti pasiūlymai išlaikyti dabartinį zonų formatą arba sujungti varžybas į bendrą lygą.

Susirinkime komandų atstovai išsakė savo pageidavimus ir siūlymus, varžybų pliusus ir minusus. LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas pabrėžė, jog stengsis atsižvelgti į daugumos norus, tačiau tikisi iniciatyvos iš pačių komandų.

Kitame veteranų komandų susirinkime, kuris planuojamas kovo pradžioje, galima varžybų sistema bus derinama toliau.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS