Neįgaliesiems

Sustabdyta P. Malžinsko UEFA inspektoriaus veikla

UEFA oficialiai pranešė, kad buvo sustabdyta ilgamečio teisėjo Pauliaus Malžinsko UEFA inspektoriaus veikla.

„Federacija išreiškė norą pakoreguoti savo atstovaujamų narių sąrašą UEFA. Rekomenduotina, kad Lietuvos futbolą tarptautinėje arenoje atstovautų LFF deleguotis asmenys, todėl natūralu, kad prioritetu lieka mūsų atstovai. Vis dėlto, suprantame ir vertiname buvusių atstovų darbus, nes jų dėka sukaupėme gerąją patirtį.

Prieš kurį laiką buvo suformuluotas kreipimasis į UEFA dėl galimybės sustabdyti P. Malžinsko ir R. Statkevičiaus šio ciklo veiklas UEFA organizacijoje. Įprastai naujos kadencijos tvirtinamos rudenį, tačiau UEFA suorganizavo uždarą vidinį posėdį, kurio metu patenkino mūsų prašymą.

Pirmas prašymas buvo siųstas kovo mėnesį dėl kandidatų peržiūrimo, tame tarpe dėl P. Malžinsko ir R. Statkevičiaus. Tuo tarpu gegužės mėnesį LFF gavo laišką, patvirtinantį, kad po UEFA vidinio posėdžio minėtų futbolo atstovų veikla yra sustabdoma.

Spekuliuoti, kas užims R. Statkevičiaus ir P. Malžinsko pozicijas kol kas sunku. Atnaujinti kandidatų sąrašai 2021–2023 m. ciklui bus peržiūrimi šių metų rudenį“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS