Neįgaliesiems

Sutarė dėl bendradarbiavimo su Raseinių rajonu

Lietuvos futbolo federacija pasirašė trišalę sutartį bendradarbiavimo sutartį su Raseinių rajono savivaldybe ir jaunimo užimtumą skatinančia draugija „Ariogalos vienybė“.

Šių metų pavasarį LFF prezidentas Edvinas Eimontas lankėsi Raseinių rajono savivaldybėje, o

Susitikime dėl bendradarbiavimo dalyvavo LFF prezidentas Edvinas Eimontas, generalinis direktorius Nerijus Dunauskas ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, „Ariogalos vienybės“ vadovas Steponas Nacius.

„Tokio tipo bendradarbiavimas yra pirmasis. Raseiniai – geras pavyzdys nedideliems rajonams, jog galima suderinti futbolo bendruomenės, savivaldybės bei LFF tikslus ir interesus. Tai skatina vieni kitiems padėti ir aktyviai dalyvauti“, – sakė E. Eimontas.

Pasak S. Naciaus, jo vadovaujama organizacija siekia skatinti jaunimo užimtumą, sveiką gyvenimo būdą ir prisidėti prie nusikalstamumo prevencijos.

„Rajono taryba apsisprendė, kad tai yra svarbu ir reikalinga bendruomenei, o LFF prisideda prie mūsų veiksmų plėtojant futbolą. Kelerius metus dirbome ties futbolo masiškumu, mėgėjišku sportu. Dabar nutarėme, jog laikas žengti pirmyn link profesionalumo ir garsinti Raseinių kraštą“ , – sakė S. Nacius.

Trišalis bendradarbiavimas apims neformalųjį švietimą, futbolo varžybų rengimą, futbolo infrastruktūros kūrimą, atnaujinimą bei konsultacijas, futbolo inventoriaus suteikimą, specialistų švietimą, informacijos apsikeitimą ir viešinimą bei kitas sritis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS