Neįgaliesiems

Sužaistas Lietuvos mergaičių futsal čempionato 3-iasis turas

Vasario 17 dieną Gargžduose, Klaipėdoje ir Vilniuje buvo sužaistos čempionato U13 diviziono trečio turo rungtynės.

Pietų-Rytų regioninės grupės atstovės susibūrė sostinėje. Šiame ture geriausiai pasirodė MFA „Žalgiris“-MRU ekipa, nugalėjusi Pasvalio SM ir Alytaus SRC bendraamžes. Pasvalietės sužaidė lygiosiomis su alytiškėmis, o paskiau nugalėjo „Vilnius Football Academy“ komandą.

Grupės rungtynių rezultatai

Visos Šiaurės-Vakarų regiono grupės komandos praeitą savaitgalį užbaigė savo pasirodymą grupių etape. Gargžduose vykusiose turo rungtynėse sėkmė lydėjo Plungės „Babrungo“ komandą, kuri nugalėjo „Bangos“ pagrindinę ir dublerinę komandas. FA „Šiauliai“ iš pradžių nugalėjo „Bangos“ dublerinę komandą, bet paskiau po atkaklios kovos nusileido pagrindinei komandai.

Grupės lyderių kaktomūša prasidėjo turo varžybos uostamiestyje. FK „Gintra“-FK „Triumfas“ pagrindinė komanda įveikė tiesioginę konkurentę dėl pirmos vietos, Klaipėdos FM ekipą, o paskiau nustelbė klaipėdiečių dublerinę komandą. Lygiosios buvo užfiksuotos Klaipėdos FM B ir FK „Gintra“-FK „Triumfas“ dublerių akistatoje. Paskutinės šeštadienio rungtynės pasibaigė Klaipėdos FM komandos triuškinančia pergale prieš FK „Gintra“-FK „Triumfas“ dublerinę komandą.

Grupės rungtynių rezultatai

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS