Neįgaliesiems

Sužaistas LMFA Žiemos taurės turnyro antrasis turas

Vilniaus Pilaitės gimnazijos futbolo manieže tęsiasi pajėgiausių Lietuvos moterų komandų pasiruošimo turnyras.

Šeštadienio susitikimai baigėsi MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Gintra“-ŠSG komandų pergalėmis, suteikusios joms pirmuosius 3 taškus turnyre.

 

Žalgirietės rezultatu 5:1 pranoko FK „Banga“ žaidėjas. Pirmųjų trijų įvarčių autorėmis buvo Monika Piesliakaitė (11 min.), Karilė Liužinaitė (26 min.), Žemyna Lekavičiūtė (56 min.). Gargždiškių gretose 62 min. pasižymėjo Austė Bernotaitė, tačiau netrukus atotrūkį padidino Ugnė Slankauskaitė (63 min.) ir Erika Šupelytė (68 min.).

 

„Esu patenkinta vis gerėjančiu komandos žaidimu. Pirmose rungtynėse nedalyvavau, tad dar juntamas fizinis krūvis. Džiaugiuosi, kad nors ir žaidėme su atjaunėjusia sudėtimi, bet rodėme kokybišką žaidimą ir išpildėme turėtas progas.

 

Džiaugiuosi, kad turime galimybę prieš artėjančias vasario Lietuvos moterų rinktinės rungtynes turėti varžybinės patirties bei susipažinti su komandomis, su kuriomis varžysimės A lygoje. Tai labai gera repeticija, ko galime tikėtis ir ką turime patobulinti prieš būsimą čempionatą“, – po rungtynių pakomentavo MFA „Žalgiris“-MRU ekipos kapitonė Laura Ruzgutė.

 

B grupės dvikova tarp FK „Gintra“-ŠSG ir FK „Vilnius“ komandų susiklostė itin atkakliai, o laimėtoją nulėmė vienintelis įvartis. 16 minutę pasižymėjo Saulutė Railaitė, kurios taiklus smūgis suteikė šiaulietėms pergalę 1:0.

 

„Iš tikrųjų, nesitikėjau, kad treneris nuspręs, kad šiose rungtynėse būsiu komandos kapitone, vertinu tai kaip didelę atsakomybę ir jaučiau ją rungtynių metu. Manau, kad mums pirmose rungtynėse sekėsi gerai. FK „Vilnius“, kaip įprastai, kovoja iki pabaigos ir nepasidavė iki paskutinės minutės.

 

Šiame Žiemos turnyre mes kreipiame dėmesį tik į pasiruošimą A lygai. Aišku, visada smagu laimėti, bet dabar mūsų tikslas yra tobulinti susižaidimą“, – mintimis pasidalino Tereza Romanovskaja.

 

Vasario 12 d. nuo 15:15 val. įvyks FC „Hegelmann“ ir FK „Gintra“-ŠSG akistata, o vasario 13 d. nuo 15:30 val. susitiks FK „Banga“ su FK „Saned“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS