Sužaisti pirmi trys LFF taurės turnyro ketvirtfinalio susitikimai

Antradienį ir trečiadienį sužaidus tris LFF taurės ketvirtfinalio etapo susitikimus, paaiškėjo pirmi trys pusfinalio dalyviai.

Įdomu tai, kad net dviejuose iš trijų susitikimų prireikė pratęsimų, o viename iš jų – ir baudinių serijos.

Ketvirtfinaliai startavo antradienį Telšiuose dviejų Optibet A lygos komandų akistata – „Džiugas“, gausiai palaikomas savo sirgalių, namuose priėmė Marijampolės „Sūduvą“.

Svečiai ilgą laiką turėjo teritorinę persvarą, mačo pradžioje nerealizavo baudinio ir niekaip negalėjo pramušti telšiškių gynybos.

Dvikovos baigtis nusikėlė į baudinių seriją, o joje didvyriu tapo Telšių ekipos vartų sargas Simone Moschinas – jis atmušė du baudinius ir taip „Džiugą“ pirmą kartą istorijoje išvedė į taurės pusfinalį.

Trečiadienį įvyko kiti su susitikimai, kurie susiklostė skirtingai. „Kauno Žalgirio“ futbolininkai viešėjo Vilniuje ir susitiko su vietos BFA iš Optibet Pirmos lygos. Pirmą kėlinį jaunieji vilniečiai atsilaikė pavyzdingai ir atsilikinėjo tik 0:1, tačiau po pertraukos labiau patyrę žalgiriečiai įrodė savo pranešimą ir žengė tolyn.

Bene įdomiausiai susiklostė Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Gargždų „Bangos“ ekipos mūšis. Optibet Pirmos lygos lyderiai antrame kėlinyje po baudinio išsiveržė į priekį, visgi „Bangos“ ekipai pavyko rezultatą išlyginti.

Pratęsimo metu rezultatas ilgą laiką laikėsi lygus ir atrodė, kad dar vienos dvikovos baigtis spręsis baudinių serijos metu, tačiau paskutinę pratęsimo minutę Linas Zingertas precizišku smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą, taip pasiųsdamas į euforiją stadione susirinkusius sirgalius bei antrojo diviziono komandą išvesdamas į pusfinalio etapą.

Sužaistos LFF taurės ketvirfinalio etapo rungtynės:

Telšių „Džiugas“ (Optibet A lyga) – Marijampolės „Sūduva“ (Optibet A lyga) 0:0 (11 m.b. 4:3) | Apžvalga ir komentarai

Vilniaus BFA (Optibet Pirma lyga) – „Kauno Žalgiris“ (Optibet A lyga) 0:5 | Apžvalga ir komentarai

Vilniaus raj. „TransINVEST“ (Optibet Pirma lyga) – Gargždų „Banga“ (Optibet A lyga) 2:1 (po pratęsimo) | Apžvalga ir komentarai