Neįgaliesiems

Šveicarijoje viešintys LFF vadovai susitiko su FIFA prezidentu

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius vieši Šveicarijoje, kur turėjo galimybę susitikti su FIFA prezidentu Gianniu Infantino bei aptarti pasiruošimo FIFA pasaulio salės čempionatui darbus. 

Birželio 1 d. 18 val. FIFA būstinėje Ciuriche vyks FIFA pasaulio salės futbolo čempionato burtų traukimo ceremonija. Į šią ceremoniją atvykę T. Danilevičius ir E. Stankevičius aptarė čempionato pasiruošimo darbus su FIFA prezidentu. 

„Pasiruošimas FIFA pasaulio salės futbolo čempionatui pasiekė finišo tiesiąją – visa komanda aktyviai dirba organizuodami šį didžiulį renginį. Su FIFA prezidentu pasidalinome COVID-19 situacija šalyje ir tikimės, kad šioje salės futbolo šventėje galės dalyvauti sirgaliai iš viso pasaulio.

Taip pat tai bus labai geras renginys Lietuvos žiūrovams, kurie turės galimybę išvysti didžiausias salės futbolo žvaigždės Lietuvoje“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

2023 m. sukaks 100 metų, kuomet Lietuva tapo FIFA nare. Ši artėjanti proga taip pat buvo aptarta su G. Infantino.

„Su FIFA prezidentu aptarėme artėjantį Lietuvos narystės FIFA šimtmetį ir renginius bei aktyvacijas, kuriuos norėtume įgyvendinti. Diskutavome, kaip galėtume įtraukti FIFA organizaciją į visus šiuos renginius. Taip pat su G. Infantino aptarėme dabartinę futbolo situaciją pasaulyje“, – pasakojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Burtų traukimo ceremonijos transliacija:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS