Neįgaliesiems

Šventė Jonavoje – moterų Baltijos taurės kovos vyks rekonstruotame miesto stadione

Antrą birželio savaitę vyks moterų Baltijos taurės turnyras, o tai taps ir savotiška švente Jonavai – du iš keturių turnyro susitikimų vyks naujai renovuotame miesto stadione.

Pastaruoju metu vykusi centrinio Jonavos miesto stadiono rekonstrukcija buvo užbaigta, tad nuo šiol čia vėl gali vykti aukščiausio lygio varžybos.

Verta paminėti, kad rekonstruotame stadione dabar jau gali būti rengiamos ir tarptautinės varžybos – būtent tokios čia vyks birželio antrą savaitę, kai stadionas bus išbandytas Baltijos taurėje dalyvaujančių moterų rinktinių.

„Nors Jonavos centrinio stadiono renovacija užtruko, džiaugiamės, kad pagaliau ji buvo baigta ir miesto futbolo sirgaliai vėl galės lankytis pagrindiniame miesto stadione bei palaikyti mūsų moterų rinktinę“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Jonavoje, sporto mieste, mes labai mylime moterų futbolą, turime stiprią miesto komandą, o rinktinėje – jonavietę Pauliną Sarkanaitę, todėl ypatingai smagu sulaukti moterų rinktinės ir šiomis rungtynėmis atidaryti atnaujintą miesto stadioną. Tikiuosi, kad namų sienos padės mūsų šalies merginoms pasiekti pergalę ir paliks pačius geriausius įspūdžius“, – sakė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Moterų Baltijos taurės turnyre šiemet varžysis keturios komandos, turnyras vyks pusfinalių ir finalų sistema.

Jonavoje vyks vienas iš pusfinalių bei rungtynės dėl trečiosios vietos.

Visas moterų Baltijos taurės turnyro tvarkaraštis:

Birželio 10 diena (ketvirtadienis)

16:00 Alytaus stadione: Farerų Salos – Estija;

18:00 Jonavos stadione: Lietuva – Latvija;

Birželio 13 diena (sekmadienis)

12:00 Jonavos stadione: Rungtynės dėl 3 vietos;

14:00 Alytaus stadione: Rungtynės dėl 1 vietos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS