Neįgaliesiems

Šventinis futbolo savaitgalis Lietuvoje: Kaune – pasaulio ir Lietuvos legendų rungtynės

Paskutinį rugsėjo mėnesio savaitgalį Kaune šurmuliuos futbolas – rugsėjo 30 bei spalio 1 dienomis miestelėnų bei miesto svečių laukia dar nematyta futbolo šventė.

Spalio 1 dieną, sekmadienį, Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyks šio sezono LFF taurės turnyro finalas. Jau dabar aišku, jog jis bus įsimintinas, nes nė viena iš trofėjų dar galinčių iškovoti komandų (FK „TransINVEST“, Telšių „Džiugas“, FA „Šiauliai“ bei „Kauno Žalgiris“) taurės virš galvų kėlusi nėra.

O dieną prieš tai, rugsėjo 30-ąją, LFF kartu su Kauno miesto savivaldybe bei FIFA dovanoja dar vieną įspūdingą reginį Dariaus ir Girėno stadione – pasaulio legendų rungtynes su legendiniais Lietuvos futbolininkais.

Vaizdo reportažas iš renginio pristatymo.

„Šiais metais minime mūsų narystės FIFA organizacijoje šimtmetį, tad norėjome jį paminėti įsimintinai. Su Kauno miesto savivaldybe bei FIFA pritarimu nusprendėme, jog toks mačas tarp legendinių pasaulio bei Lietuvos futbolininkų – bene geriausia dovana mūsų futbolo sirgaliams.

Aišku, taip pat nepamirštame ir LFF taurės finalo, kuriame irgi laukia intriguojančios rungtynės nepaisant to, kas pateks į finalą, o sirgalius taip pat džiugins ir įvairūs pramoginiai pasirodymai“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Jau dabar yra patvirtintos kai kurios pavardės, kurias Lietuvos futbolo sirgaliai paskutinį rugsėjo savaitgalį galės išvysti Kaune.

Tarp jų – ne vienas pasaulio, Europos čempionas, taip pat ir Čempionų lygos nugalėtojai – tai yra tokios pasaulinio lygio žvaigždės, kaip Javieras Mascherano, Marco Materazzi, Davidas Trezeguet, Dida, Youri Djorkaeffas, Emmanuelis Petit, Roque Junioras, Ricardo Quaresma, Michelis Salgado ir Nuno Gomesas.

„Šis sąrašas dar tikrai nėra galutinis – nuolat bendraujame su FIFA dėl kitų futbolininkų, kurie taip pat atvyks į Lietuvą ir galės mūsų žiūrovams, kartu su legendiniais mūsų futbolininkais, padovanoti puikią šventę ir emocijas.

Labai svarbu, kad turėdami tokią infrastruktūrą Kaune, į mūsų šalį galėsime pritraukti vis daugiau tarptautinių renginių, kurie kurs vertę ir visai Lietuvai. Nuolat ieškome naujų būdų ir kelių, kaip pritraukti sirgalius į stadionus ir suteikti jiems kuo geresnes emocijas, o tokio kalibro legendų vizitas į mūsų šalį – neabejotinai istorinis įvykis“, – akcentavo E. Stankevičius.

Bilietai bus parduodami visam savaitgaliui – su vienu bilietu bus galima patekti tiek į Legendų rungtynes, tiek ir į sekmadienį vyksiantį LFF taurės finalą.

Bilietus platina kakava.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS