Šventupėje surengtas pirmasis Kalėdinis mergaičių turnyras

Lapkričio 26 dieną šešios mergaičių, gimusių 2004 m. ir vėliau, komandos išbandė jėgas tradiciniame Kalėdų mažojo futbolo 5×5 turnyre, kuriame trofėjus iškovojo kaunietės ir ukmergiškės.

A grupėje sėkmingai pasirodė Ukmergės SC pirmoji ekipa (6 t.), įveikusi Kauno B. Brazdžionio moksleives ir Vilniaus MFK „Žalgirio“ ekipą bei tapusi pirmąja turnyro finalininke. Antrą vietą grupėje ir kelialapį į „mažąjį“ finalą užsitikrino kaunietės (3 t.).

B grupėje lygių sau neturėjo Kauno FK „Kibirkštėlė“ (6 t.), kuri nugalėjo Ukmergės SC antrąją ir trečiąją komandas. Į „mažąjį“ finalą pateko Ukmergės SC antroji komanda (3 t.).

Kovoje dėl 5-osios vietos MFK „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo Ukmergės SC trečiąją komandą. Bronzos medaliai atiteko B. Brazdžionio moksleivėms, 4:2 pranokusioms Ukmergės SC antrąją komandą.

Turnyro finale triumfavo FK „Kibirkštėlės“ žaidėjos, 4:1 nugalėjusios Ukmergės SC pirmąją ekipą.