Neįgaliesiems

T. Krapikas: „Sirgaliai pridės papildomų jėgų“

Spalio 8 dieną, ketvirtadienį, Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė Marijampolėje susitiks su Graikijos rinktine.

Jaunimo rinktinės kapitonas Titas Krapikas džiaugėsi, jog stadione pagaliau galės būti sirgaliai bei teigė, jog jų palaikymas gali tapti lemiamu faktoriumi atkakliose rungtynėse.

„Pasiruošimas vyksta sklandžiai, analizuojame varžovus. Pagrindiniai būsimų rungtynių akcentai paprasti – turime žaisti savo futbolą bei išspausti iš savęs maksimumą. Graikijoje nepavyko pasiekti teigiamo rezultato, todėl Lietuvoje bandysime tai ištaisyti. Norime įrodyti, kad galime laimėti, lygiosios ar pralaimėjimas mūsų netenkina.

Didžiąją sezono dalį žaidėme be sirgalių, todėl sirgalių sugrįžimas į stadioną gali pridėti papildomų jėgų siekiant pergalės. Sirgalių palaikymas bus labai svarbus“, – kalbėjo Lietuvos U-21 rinktinės kapitonas Titas Krapikas.

Lietuvos U-21 rinktinės vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius pabrėžė, jog futbolininkai pasiruošę iškovoti taškus bei išskyrė sirgalių svarbą stadione.

„Turėjome nedaug laiko pasiruošti, buvo mikrotraumų, bet nuotaikos tikrai neblogos, treniruotėse daug teigiamų emocijų ir tikiuosi, kad jas pavyks perkelti ir į rungtynes.

Kaip ir visose rungtynėse – sieksime kovoti, atiduoti visas jėgas ir iškovoti taškus. Ankstesnėse rungtynėse kažko vis pritrūkdavo – buvo situacijų, kur galėjome sužaisti geriau. Norisi, kad šiandien viskas pasisektų, žaidžiame namuose, prie savų sirgalių, jų palaikymas – labai svarbus. Rungtynėse su Škotija norėjosi, kad būtų žiūrovai ir esu įsitikinęs, kad būtume iškovoję taškus jei būtų sirgaliai, nes jų palaikymas kiekvienam žaidėjui tikrai yra svarbus. Žaisdami išvykose pajautėme, ką reiškią savi sirgaliai bei jų palaikymas.

Graikija yra gerai subalansuota komanda, nors jų rinktinėje žaidėjai yra labai dažnai rotuojami, bet aikštėje didelio skirtumo nėra – treneris tas pats, komanda žaidžia pagal tuos pačius principus. Graikai yra techniški, staigūs, greiti, mėgsta žaisti su kamuoliu, todėl turėsime žaisti agresyviai ir neleisti jiems valdyti žaidimo“, – teigė rinktinės treneris D. Vencevičius.

U-21 Lietuva – Graikija bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS