Neįgaliesiems

T. Mikuckis: „Maltą galime ir turime įveikti“

Po pusmečio pertraukos į Lietuvos vyrų rinktinės gretas sugrįžęs gynėjas Tomas Mikuckis teigia, jog Maltą reikia įveikti, o rungtynėms su Anglija papildomos motyvacijos nereikia.

 

 34 metų T. Mikuckis rinktinės gretose žaidė kontrolinėse rungtynėse Čekijoje, o vėliau į komandos stovyklas nebuvo kviečiamas. Visgi pastaruoju metu jis Tomsko „Tom“ klube sudaro vidurio gynėjų duetą su Edvinu Girdvainiu ir vėl atkreipė rinktinės trenerių dėmesį.

„Taip susiklostė kad pora kartų nepakvietė, bet tai normalu, kurį laiką buvau be komandos. Tikiuosi, kad ateityje savo žaidimu esu įrodysiu kad esu vertas. Pas mus gynėjai visi panašaus lygio, yra konkurencija“ , – samprotavo futbolininkas.

Šią vasarą jis atsisveikino su Chabarovsko SKA ekipa, kuri pakilo į Rusijos „Premier“ lygą“ ir prisijungė prie antrajame divizione žaidžiančio „Tom“.

„Buvau be kontrakto, tačiau treneris su kur iuoanksčiau dirbau pasikvietė mane. Situacija klube buvo nelabai gera, nes nuo praėjusių metų buvo skolos. Kai jo išsisprendė, paskambino direktorius ir treneris, sutarėme sąlygas ir nuvykau ten. Žaidėjai po truputį renkasi, todėl mūsų rezultatai ne geriausi. Potencialo yra, ateityje galime būti ketvertuke ar šešetuke. Pažįstami sako, kad geriau būtume žaidę su jumis sezono pradžioje negu dabar“, – tikino gynėjas.

Pasak jo, E. Girdvainiui pritapti Rusijoje nebuvo sudėtinga, tačiau lietuviška kompanija toli nuo gimtinės praskaidrina kasdienybę. „Smagiau yra kai dar vienas lietuvis komandoje, – kalbėjo T. Mikuckis – Esu tarp vyresnių, todėl esu kaip tarpininkas tarp trenerių ir žaidėjų, galiu patarti.“

Vertindamas rinktinės ciklą T. Mikuckis svarstė, kad po sėkmingo starto varžovai pradėjo lietuvius labiau vertinti. „Pradžia labai gera, visi daug tikėjosi. Pamatėme, kad galime sužaisti su geromis komandomis, žaidėme gerą futbolą. Po to patekome kaip į duobę. Norime kuo greičiau išlipti, bet nesiseka. Su laiku vis tiek išlipsime, nereikia daryti tragedijos. Galbūt varžovai mažiau mus įvertino, – kalbėjo žaidėjas.

Kalbėdamas apie artimiausias rungtynes, jis teigė, jog ypač paskutinėse rungtynėse, nepaisant jų turnyrinės svarbos, motyvacijos netrūks.

Malta – mūsų konkurentas, kurį turime ir galime įveikti. Su Anglija tai pats geriausias jėgų pasitikrinimas, nereikia papildomos motyvacijos. Vienos geros tokios rungtynės su tokiu varžovu gali pakeisti tavo karjerą, – teigė T. Mikuckis.

Lietuvos ir Maltos rinktinių dvikova vyks ketvirtadienį, 21:45 val. „Ta’ Qali“ nacionaliniame stadione. Spalio 8 d. 19 val. LFF stadione lietuviai susitiks su anglais. Rungtynių transliacija – tiesiogiai per LRT televiziją.

Visas interviu su T. Mikuckiu:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS