Neįgaliesiems

T. Ražanauskas: „Aikštėje buvo ir pozityvių minčių“

Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynėse kol kas lieka be taškų – ketvirtadienį lietuviai savo aikštėje 1:4 (0:1) neprilygo Šiaurės Airijos komandai.

Lietuviai antro kėlinio pradžioje dar atsiliko 0:2, tačiau tada Rolandas Baravykas puikiu smūgiu rezultatą sušvelnino, o netrukus lietuviai turėjo ir auksinį šansą jį išlyginti, mat po VAR peržiūros į svečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Prie kamuolio stojo Arvydas Novikovas, bet jo smūgį atrėmė vartininkas, o netrukus svečiai įmušė trečią įvartį. Mačo pabaigoje krito ir ketvirtas įvartis, tad lietuviai pralaimėjo 1:4.

Rinktinei šiame mače vadovavęs Tomas Ražanauskas po rungtynių kalbėjo, jog rezultatas galėjo būti ir geresnis.

„Visų pirma trenerių štabas norime padėkoti komandai už rungtynes. Rezultatas yra neigiamas, bet buvo ir pozityvių minčių aikštėje. Džiaugiamės, kad jaunimas įsiliejo pakankamai užtikrintai ir drąsiai, nebijojo žaisti. Kalbant apie pačias rungtynes, bandėme kurti progas, jų buvo sukurta, bet kažkur pritrūko realizacijos, sėkmės, bet nereikia nuleisti galvų, ruošiamės sekančioms rungtynėms“, – sakė T. Ražanauskas.

Paklaustas, ar rezultatas atitiko mačo eigą, specialistas atsakymo ilgai neieškojo.

„Manau, kad ne. Kertinis momentas buvo tada, kai neįmušėme 11 metrų baudinio, bet tai yra futbolas, nieko nepadarysi, Arvydas (Novikovas – red.) yra mūsų lyderis, manau, jei kitose rungtynėse baudinys vėl bus, jis jį ims ir realizuos. Šiandien buvo ne jo diena, bet rezultatas galėjo būti ir švelnesnis“, – teigė treneris.

T. Ražanausko pasiteiravus, ar rungtynių metu buvo palaikomas dialogas su izoliacijoje esančiu vyriausiuoju treneriu Valdu Ivanausku, jis teigė, kad bendravimas vyko per asistentus.

Su manimi tiesiogiai ryšio nebuvo, buvo su kitais treneriais, kurie sėdėjo ant suolo ir perdavinėjo man informaciją. Komunikacija vyko praktiškai visas rungtynes, kažkokios pastabos ar komentarai buvo perduodami man.

Kitas rungtynes lietuviai žais rugsėjo 5 dieną išvykoje, jų varžovais bus Bulgarijos rinktinė. Rungtynes nuo 19 valandos rodys LRT PLIUS.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS