Neįgaliesiems

T. Ražanauskas po akistatos Bulgarijoje: „Manau, kad buvome verti taško“

Lietuvos rinktinė buvo visiškai netoli pirmojo taško pasaulio čempionato atrankos varžybose, tačiau dvikovos pabaigoje praleidę įvartį lietuviai išvykoje minimaliu skirtumu 0:1 nusileido Bulgarijos rinktinei.

Po dvikovos spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinę treniravęs Tomas Ražanauskas teigė, jog žaidybinis planas buvo vykdytas neblogai, tačiau vietomis pritrūko šviežumo bei fizinių jėgų, kas ir galėjo kainuoti praleistą įvartį.

„Rungtynės vyko taip, kaip buvo planuota, turėjome žaisti disciplinuotai, koncentracija daugiau buvo skirta gynybai su galimybėmis išeiti į kontratakas. Planavome žaisti kompaktiškai, manau, vyrai tai ir darė, visas rungtynės laikėsi disciplinos, prie kažkokių išpuolių prašėme, kad kuo greičiau į ataką.

Gal pritrūko šviežumo, kažkur – sėkmės ir paskutinio perdavimo. Bulgarai mums leido žaisti, galėjome kontroliuoti kamuolį, žaidėme su kamuoliu ir bandėme kurti atakas, bet priekyje pritrūko aštrumo“, – sakė treneris.

Jis taip pat teigė likęs patenkintas tuo, kaip komanda atsitiesė po skaudaus smūgio prieš Šiaurės Airijos vienuolikę.

„Vyrai šaunuoliai, jie atsitiesė po tokio skaudesnio pralaimėjimo namuose, išvykoje žaidėme tikrai ne su prasčiausia komanda. Gal pritrūko fizinių jėgų.

Visiems vyrams tikrai dėkojame, manau, kad buvome verti taško, bet prie standartinių situacijų pritrūko koncentracijos, kurią reikėtų išlaikyti iki paskutinės sekundės. Turėjo darbo ir Ernestas (Šetkus – red.), bet šiaip visi žaidėjai sužaidė pagal galimybės, tad visiems esame dėkingi“, – teigė treneris.

Prieš išvyką į Italiją Lietuvos rinktinė šiek tiek nukraujavo – dėl surinktų kortelių trečiadienį nežais Domantas Šimkus ir Fedoras Černychas.

„Visi žaidėjai yra reikalingi, Fedoras yra lyderis, ilgametis žaidėjas, jo patirtis mums reikalinga kiekvienose rungtynėse, Domantas – taip pat, tad, aišku, jų trūks“, – teigė specialistas.

Tuo tarpu rinktinės puolėjas Edgaras Dubickas teigė, jog komandą jaučia apmaudą dėl praleisto vėlyvo įvarčio.

„Rungtynės buvo kovingos, atidavėme visas jėgas. Kai praleidi tokį vėlyvą įvartį po standartinės situacijos… Gal pritrūko koncentracijos, susikalbėjimo, bet laikėmės rungtynių plano, bandėme išeiti į kontratakas, puolime gal pritrūko tikslesnio perdavimo išeinant į priekį, bet atidavėme visas jėgas ir darėme, ką galėjome“, – sakė futbolininkas.

Rugsėjo mėnesio langą lietuviai užbaigs trečiadienį, kai Italijoje susitiks su grupės favoritais italais. Rungtynes nuo 21.45 val. tiesiogiai rodys LRT PLIUS kanalas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS