Neįgaliesiems

T. Ražanauskas po susitikimo su Islandija: „Šlubavome su realizacija, buvo ne mūsų diena“

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė antradienio vakarą patyrė apmaudžią nesėkmę Europos čempionato atrankoje, kai Jonavoje 0:1 nusileido Islandijos vienuolikei.

Lietuviai šiose rungtynėse susikūrė ne vieną gerą progą pasižymėti, Armandas Kučys nerealizavo 11 metrų baudinio, o svečiai vienintelį savo įvartį pelnė įspūdingu smūgiu iš už baudos aikštelės.

Po dvikovos rinktinės treneris Tomas Ražanauskas tikino, kad rungtynės turinio prasme nebuvo blogos – pristigo tik geresnės realizacijos.

„Aišku, blogai, kad šiose rungtynėse neiškovojome taškų, bet noriu vyrukams padėkoti už atsidavimą. Nebuvo lengvos rungtynės, žaidėme su neblogo lygio komanda. Bet ko tikrai pasigedau – tai mūsų progų realizacijos, ne kiekvienose rungtynėse pavyksta jų sukurti daug, bet bent po 2-3 sukuriame, tas džiugina, bet šiek tiek šlubuojame su realizacija ir šiandien buvo visiškai ne mūsų diena.

Ir traumos, ir kortelės, neįmušėme baudinio, viskas taip susiklostė, bet esu dėkingas vyrams už rungtynes ir atsidavimą“, – dėstė treneris.

Šiose rungtynėse nerungtyniavo keli nariai, kurie žaidė ankstesniame lange dvikovoje su Velsu. Matijus Remeikis ir Faustas Steponavičius plušėjo su nacionaline komanda, o Artemijus Tutyškinas gydosi traumą.

„Džiaugiuosi tais, kas patenka į pagrindinę mūsų rinktinę, tai yra mūsų prioritetas, visi kiti turi vienodus šansus parodyti save rinktinėse. Turime į tas aplinkybes žiūrėti lanksčiai. Komandoje visada būna kažkokių neatvykimų, bet tas nieko nekeičia, turime apie 25 žaidėjus, kurie yra mūsų branduolyje, jei vienas negali – galės kitas, tikrai manau, kad tie, kas čia buvo, tikrai neiškrito iš konteksto, turime tikrai neblogą grupę“, – sakė strategas.

Rinktinė per tris mačus namuose taškų neiškovojo, bet trenerio teigimu, pats žaidimas buvo geresnis nei rodė rezultatai.

„Vyrai tikrai buvo verti iškovoti taškų tiek šiose rungtynėse, tiek ir kitose, kažkur mus pavedė dar ganėtinai vaikiškos mūsų klaidos, gal tai yra dėl to, kad ne visi žaidžia aukščiausiame lygyje, kas jiems jau turėtų būti natūralu.

Bet žiūrime į priekį, laukia draugiškos rungtynės lapkričio mėnesį ir lauksime kitų metų“, – mintimis dalinosi T. Ražanauskas.

Pozityvo dvikovoje rado ir rinktinės gynėjas Kristupas Keršys.

„Labai sunkios rungtynės, bet norėjau padėkoti visai komandai už atsidavimą, buvome kurį laiką mažumoje, vėliau pusiausvyra atsistatė. Kovojome iki galo, savo momentų gal neišnaudojome, kai galėjome pakeisti žaidimą, bet manau, kad pačios rungtynės mums buvo neblogos.

Galbūt nežaidėme tokio futbolo, kokį žaidėme prieš Velsą, kai daugiau kontroliavome kamuolį ir gerai išeidavome į priekį per centrą, bet gerai pavyko ilgi perdavimai, pakovojimas dėl kamuolio. Kovojome iki galo ir tikrai manau, kad pozityvo galima rasti“, – sakė Latvijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantis futbolininkas.

Rungtynių įrašas

Rungtynių santrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS