Neįgaliesiems

T. Ražanauskas po susitikimo su Velsu: „Rungtynių pradžioje pritrūko šiek tiek sėkmės“

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė antradienio vakarą Jonavoje demonstravo charakterį, bet Europos čempionato atrankos rungtynėse 2:3 visgi turėjo pripažinti Velso pranašumą.

Velso rinktinė sužaidus 90 minučių pirmavo 3:0, bet lietuviai rankų nenuleido ir dviem Fausto Steponavičiaus ir Kristupo Keršio įvarčiais priartėjo iki 2:3.

Visgi išlyginti rezultatą pritrūko laiko, tad trys taškai šiose rungtynėse iškeliavo į Velsą.

Po rungtynių kalbėjęs Lietuvos rinktinės treneris Tomas Ražanauskas norėjo padėkoti savo vaikinams už parodytą kovą.

„Visų pirma noriu padėkoti vaikinams, kad kovojo iki galo, pavyko pabaigoje įmušti tuos du įvarčius, norėjome ir trečio, nepavyko. Rungtynių pradžioje pritrūko gal ir šiek tiek sėkmės, aišku, per daug lengvai praleidžiame tuos įvarčius.

Norėtųsi vaikinams palinkėti dirbti dar daugiau, jie parodė, kad galime žaisti su kiekvienu varžovu – danams nusileidome čia 1:2, Velso rinktinė taip pat yra pakankamai gero lygio, tad manau, kad mūsų vaikinai tikrai šaunuoliai, nesustojo ir kovojo iki galo“, – sakė strategas.

Jis taip pridėjo, jog bene kertinis mačo įvartis buvo antrasis praleistas, kuris į lietuvių vartus krito antrame kėlinyje nesužaidus nė minutės.

„Be abejo, tikriausiai dar nebuvome išėję iš rūbinės, nes kamuolys negali taip praskrieti pro visą baudos aikštelę. Sunku komentuoti, reikia tą epizodą pažiūrėti dar kartą, bet aišku, kad tai buvo koncentracija.

Pirmos minutės mums visada yra svarbios, rezultatas 0:1, galima žaisti toliau, bet gaila, kad nesugebėjome nuo pirmos minutės įsijungti. Bet, kaip ir minėjau, gerai, kad nenuleidome galvų, vaikinai toliau kovojo ir rodė charakterį“, – dėstė T. Ražanauskas.

Jis taip pat pasidžiaugė, jog vyksta rotacija tarp vaikinų ir nacionalinės rinktinių – vakar Jonavoje žaidė ir prieš pagrindinės vyrų rinktinės stovykloje buvę Artemijus Tutyškinas bei Matijus Remeikis.

„Man labai smagu, kad jie gali būti naudingi mūsų pagrindinei vyrų rinktinei, jie visada turi šansą pasirodyti, treneris važiuoja, žiūri rungtynes, mes nuolat bendraujame, tad kiekvienas vaikinas turi galimybę gerai sužaisti už U21 rinktinę ir tada kita stotelė – pagrindinė vyrų rinktinė.

Man tikrai malonu juos matyti, dėl to ir Matijų pakeitėme, nes negalėjo sužaisti visų rungtynių, jautėsi nuovargis, dar prieš porą dienų jis žaidė prieš Serbiją. Tegul jie toliau dirba ir toliau ir tikrai neliks nepastebėti“, – pasakojo treneris.

Paprašytas apibūdinti jau sutiktas Danijos ir Velso rinktines, treneris įvardijo pagrindinius jų skirtumus.

„Danijos rinktinė turi daugiau kokybės, Velso rinktinė daugiau remiasi fiziniu žaidimu, greičiau bėga, tai yra jų intensyvumas. Britų futbolą žinome visi, jie kaunasi iki galo, daug bėga ir kovoja ir laukia savo šansų.

Pakankamai daug jų žiūrėjome, analizavome, tai jų kokybė nėra paties aukščiausio lygio, bet jie žaidžia intensyvesniuose čempionatuose“, – užbaigė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS