Neįgaliesiems

T. Ražanauskas: „Tokiame lygyje niekas nesiruošia atleisti klaidų“

Lietuvos futbolo rinktinė trečiadienio vakarą išvykoje pasaulio čempionato atrankos rungtynėse 0:5 nusileido Italijos vienuolikei.

Po rungtynių spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės treneris Tomas Ražanauskas apgailestavo, kad aikštėje nepavyko mesti rimtesnės kovos.

„Norėjau pasveikinti Italijos rinktinę su pergale. Aišku, šiandien buvo rimtas priešininkas, neveltui šiemet tapo Europos čempionais, tai buvo labai rimtas iššūkis mūsų vyrams, gaila, nepavyko rimtai pasipriešinti. Šiai dienai tokia yra realybė, jie yra stipresni ir tai parodė aikštėje“, – sakė strategas.

Visgi, nepaisant to, ji teigė, kad iš tokių rungtynių kažką pasiimti galės kiekvienas žaidėjas.

„Po kiekvienų rungtynių galima kažką išmokti, jie parodė, kaip reikia žaisti. Jie žaidžia paprastai, vienas, du, trys lietimai, visi dengiasi. Yra techniškai paruošti, viską daro taip, kaip reikia. Mes tame atsiliekame, jie greičiau mąsto, juda, komunikuoja, tad manau, kad mūsų vyrai irgi norėtų taip žaisti ateityje, tikiuosi, kad kiekvienas sieks tokio tikslo – pakliūti į tą lygį, kad su jais kažkada galėtume žaisti kaip lygūs su lygiais“, – akcentavo T. Ražanauskas.

Jo teigimu, rinktinę iš vėžių kiek išmušė po apmaudžios klaidos rungtynių pradžioje praleistas įvartis.

„Ankstyvi įvarčiai nėra malonu, pradžia buvo nebloga, palaikydavome kamuolį, tačiau visada yra momentų, kai atsivežame sau įvarčius. Tokiame lygyje niekas nesiruošia atleisti klaidų, realizuoja savo šansą ir manau, kad vyrai kažkiek sutriko ir dėl to praleidome keturis įvarčius pirmame kėlinyje“, – sakė treneris.

Konferencijos pabaigoje jis pasidžiaugė ir dėl rinktinės debiutanto.

„Reikia nenuleisti galvų ir žiūrėti į priekį, debiutavo jaunas vaikinas Artemijus Tutyškinas, manau, kad ir jam tai labai svarbu. Reikia kelti galvas ir žiūrėti tolyn, dabar jau laukia kitos rungtynės po mėnesio“, – teigė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS