Neįgaliesiems

T. Rickettsas: „Išnaudojome savo stipriausią pusę – standartines situacijas“

Marijampolės „Sūduvos“ klubas sekmadienį „Betsafe LFF Supertaurės“ dvikovoje palaužė Vilniaus „Žalgirio“ klubą 2:0 ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų, o naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas Tosaintas Rickettsas džiaugėsi puikiu debiutu.

Puolėjui iš Kanados tai buvo pirmosios oficialios rungtynės vilkint Lietuvos čempionų aprangą. Kojas apšilo jis daugiau nei sėkmingai ir 52 minutę pelnė antrąjį komandos įvartį, kai „uždarė“ Ovidijaus Verbicko perdavimą tiksliu smūgiu galva.

„Jaučiuosi puikiai. Man buvo svarbu atvykti čia ir sėkmingai startuoti. Smagu, kad iškovojome taurę, įmušėme ir pademonstravome gerą žaidimą. Mes laikėmės savo taktikos ir sistemos bei visi žinojome, ką turime padaryti. Standartinės situacijos yra stiprioji mūsų dalis ir tai išnaudojome“, – teigė T. Rickettsas.

Puolėjas po dvikovos sulaukė eilės „Sūduvos“ gerbėjų prašymų nusifotografuoti ir liko sužavėtas beveik visiškai užpildytu Marijampolės maniežu: „Nežinau, kaip būna įprastai, bet buvo nuostabu matyti beveik pilną areną, todėl buvo labai svarbu padovanoti fanams taurę. Rungtynės su „Žalgiriu“ nebuvo lengvos, bet fanams norėjome parodyti, ką nuveikėme per visą pasirengimą sezonui ir smagu, kad laimėjome“.

„Sūduvos“ kapitono Algio Jankausko veide po finalinio švilpuko švietė plati šypsena. Veteranas pripažino, jog rungtynės buvo nelengvos: „„Emocijos – tik pačios geriausios. Žinojome, kad tai bus sunkios ir kovingos rungtynės, tam buvome nusiteikę. Tai nebuvo gražiausios rungtynės tiek iš mūsų, tiek iš „Žalgirio“ pusės, bet ne grožis buvo svarbiausia, o tai, kad išlaikytume Supertaurę“.

„Su visa pagarba „Stumbrui“, praėjusiais metais buvo tikrai lengvesnės rungtynės Supertaurėje, tą kartą laimėjome 5:0. Šiandien dvikova buvo sunki pareikalavo daug jėgų. Tačiau, svarbiausia, kad istorija skaičiuojama ne tik metais, bet ir trofėjais. Mes džiaugėmės, kad šiandien įsirašėme į istoriją dar vieną titulą“, – kalbėjo gynėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS