Neįgaliesiems

T. Simaitis: „Metai keisti, bet turime progą atsirevanšuoti už visas nesėkmes“

Pasibaigus „Derry City“ klubo treniruotei, į LFF aikštę žengė ir „Riterių“ futbolininkai. Nors treniruotė pernelyg nesiskyrė nuo įprastinių priešrungtyninių, tačiau papildoma įtampa jautėsi. Riteriams – tai paskutinis pasiruošimas prieš antradienį prasidėsiančią 2020-2021 metų UEFA Europos lygos kampaniją.

 

„Tai svarbi diena mums. Turime šansą patekti į kitą etapą Europoje ir viskas, ką darome, yra sukoncentruota į tai. Akivaizdu, kad norime nugalėti, tačiau žinome, kad lengva nebus. Varžovai turi gerą komandą, stebėjome juos labai įdėmiai ir žinome jų žaidimo kokybę. Šiais laikais yra labai lengva gauti visą reikalingą informaciją, todėl apie juos žinome viską, ko reikia“, – prieš prasidedant treniruotei sakė „Riterių“ vyriausiasis treneris Tommi Pikkarainenas.

Dešimties komandų Airijos čempionate „Derry City“ yra penkti. Paskutinėse rungtynėse jie 3:1 nugalėjo autsaiderius „Cork City“ futbolininkus. „Riteriai“, savo ruožtu, paskutinę dvikovą su Vilniaus „Žalgiriu“ baigė lygiosiomis 2:2.

„Pagaliau sulaukėme rungtynių, kurios itin svarbios tiek klubui, tiek žaidėjams. Dalis jų, apskritai, pirmą kartą žais UEFA Europos lygos atrankoje. „Derry City“ komandoje netrūksta pajėgių žaidėjų, tačiau mes žiūrime ne tik į juos, tačiau ir į save. Mums tai labai svarbu. Džiaugiamės, kad burtai lėmė namų aikštę. Manau, kad kažkokį pranašumą dėl to turėsime.

Šie metai labai keisti – karantinas, po to neypatinga sportinė forma, pralaimėjimai… Metai keisti, bet turime progą padaryti teigiamą žingsnį ir atsirevanšuoti už visas nesėkmes“, – spaudos konferencijoje kalbėjo „Riterių“ kapitonas Tadas Simaitis.

Rytojaus dvikovos pradžia 19:00 valandą, jai vadovaus teisėjas iš Suomijos Ville Nevalainenas. Žiūrovai, pagal UEFA reikalavimus, į stadioną patekti negalės, tačiau rungtynės bus transliuojamos per DELFI TV. Šio mačo nugalėtojas iškart keliaus į antrąjį atrankos etapą.

FK Riteriai informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS