Neįgaliesiems

T. Švedkauskas apie sekmadienio akistatą: „Tokiose rungtynėse gali įsivertinti ir savo paties lygį“

Jau sekmadienį Lietuvos rinktinė rungtynėmis Sankt Galene su Šveicarijos vienuolike pradės savo kelią 2022-ųjų pasaulio čempionato atrankoje.

Tiesioginę rungtynių transliaciją nuo 21.30 val. bus galima stebėti LRT PLIUS kanalu ir per LRT.lt.

Prieš rungtynes surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos rinktinės vartininkas Tomas Švedkauskas teigė, jog prieš pajėgų varžovą lietuviai bandys išnaudoti savo ginklus.

„Šveicarijos rinktinė yra viena grupės favoričių ir apskritai viena geriausių komandų Europoje, tad laukia tikrai sunkios rungtynės. Taip, šveicarai turbūt kontroliuos rungtynių eigą, bet mes bandysime prieš tai pastatyti savo ginklus – gerai, organizuotai gintis, išeiti į greitas atakas ir bandyti juos paveikti ten, kur įmanoma“, – akcentavo vartų sargas.

Jis taip pat teigė, jog rungtynės su Šveicarija gali būti galimybė komandai atsitiesti po nesėkmingos akistatos su Kosovu.

„Yra ambicijos tikrai, tas rezultatas neatspindėjo rungtynių eigos, galėjome ir mes įmušti bei pakreipti tas rungtynes kita linkme, aišku, atsitiko taip, kaip atsitiko.

Bet gerai, kad tai atsitiko draugiškose rungtynėse ir gal tai bus papildomas spyris prieš šį atrankos startą. Tikiu, kad laiku atsibusime, darysime išvadas ir stengsimės nedaryti tų pačių klaidų ir geriau organizuoti žaidimą“, – mintimis dalinosi T. Švedkauskas.

Vartininkas taip pat pabrėžė, jog akistatos prieš tokio kalibro varžovus gali būti gera proga pamatyti bei įsivertinti ir savo pačių lygį.

„Tokios rungtynės visada yra didelės ir aš asmeniškai jų laukiu su nekantrumu, nes gali pamatyti savo paties lygį, palyginti jį su geriausiais ir parodyti, ką sugebi pats.

Šveicarijos komanda turi tikrai gerą sudėtį, daug žaidėjų žaidžia Vokietijoje, jie tikrai yra gerai organizuoti ir viena geriausių komandų Europoje“, – sakė vartininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS