Talentų FA-FK „Riteriai“ užsitikrino savo pirmąjį titulą Elitinės jaunių lygos istorijoje

„Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygoje paaiškėjo paskutiniai šio sezono čempionai. Vilniaus Talentų FA-FK „Riteriai“ komanda iškovojo Klaipėdoje pergalę 2:0 ir užsitikrino EJL U16 diviziono titulą likus paskutiniam turui.

Šį vakarą sužaistos nukeltos II etapo 3 turo rungtynės tarp Klaipėdos FM ir Talentų FA-FK „Riteriai“ ekipų. Klaipėdiečiams pergalė būtų leidusi pakilti į trečią vietą, o jauniesiems riteriams – pakankamą persvarą titului užsitikrinti, atsiplėšiant nuo FK „Žalgiris“ ekipos.

34 minutę Karolis Šutovičius pelnė pirmąjų susitikimo įvartį. Po keturių minučių buvo skirtas baudinys, tačiau jo nepavyko realizuoti klaipėdiečiui Matui Dumalakui. Pergalę vilniečiams pavyko užsitikrinti Ernesto Janušo Zdanovičiaus taikliu smūgiu 63 minutę.

Talentų FA-FK „Riteriai“ per 27 rungtynes iškovojo 65 taškus. FK „Žalgiris“ (61 t.) pelnys sidabro medalius, o paskutiniame ture birželio 11 dieną spręsis kam atiteks bronza – panevėžiečiams (42 t.) ar klaipėdiečiams (41 t.).

II etapo dėl 1–6 vietų turnyro lentelė