Tarp ketvirtfinalio dalyvių – dvi Marijampolės ekipos

2016 metų Lietuvos futbolo federacijos taurės aštuntfinalyje sužaistos visos aštuonerios rungtynės. Į kitą etapą pateko visi elitinio diviziono klubai, tačiau tarp jų bus ir viena ketvirtosios pagal pajėgumą lygos komanda.

Į taurės stipriausiųjų aštuntuką pateko Marijampolės apskrities pirmenybėse žaidžianti „Švyturio” ekipa, kuri pranoko Plungės „Babrungą”.

Po pratęsimo aštuntfinalį įveikė Telšių „Džiugas” ir Marijampolės „Sūduva”, o „ŠSPC „Radviliškis” pergalę prieš Šiaulių „Adiadą” šventė po 11 metrų baudinių.

Be vargo aštuntfinalį peržengė nugalėtojų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris” ir 2014-2015 metų finalininkas Klaiėpdos „Atlantas”. Aukščiausiajai lygai taip pat atstovaus Panevėžyje nugalėjęs Kauno „Stumbras”.

Po dešimtmečio pertraukos ketvirtfinalyje žais Kėdainių „Nevėžis”, kuris atsitiesė po praleisto įvarčio ir antrajame kėlinyje privertė pasiduoti Gargždų „Bangą”.

Ketvirtfinalio burtai bus traukiami antradienį, rugpjūčio 9 dieną nuo 13 val. (tiesiogiai Facebook paskyroje LFF taurė).

Visuose etapuose poros nugalėtojas paaiškės per vienerias rungtynes. Ketvirtfinalio rungtynės numatytos rugpjūčio 20-21 dienomis, o pusfinaliai ir finalas – rugsėjį.

2016 m. LFF taurės IV etapo (aštuntfinalio) rezultatai

Klaipėdos “Koralas” (II, Vakarų) – Telšių „Džiugas” (I) 0:1 (po pratęsimo, pagrindinis laikas 0:0)
Marijampolės „Švyturys” (III, MAFF) – Plungės „Babrungas” (II lyga, Vakarų) 2:1
Šiaulių „Adiada” (III lyga, ŠAFF) – ŠSPC „Radviliškis” (II lyga, Vakarų) 2:2
(po pratęsimo, 1 kėl. 1:1, pagr. l. 2:2, 11 m.b. 4:5)
Vilniaus „Rotalis” (II lyga, Rytų) – Klaipėdos “Atlantas” (A) 0:4 (0:4)
“Palanga” (I) – Vilniaus „Žalgiris” (A) 0:4 (0:2)
Gargždų „Banga” (I) – Kėdainių „Nevėžis” (I) 1:2 (1:0)
“Panevėžys” (I) – Kauno “Stumbras” (A) 0:2 (0:0)
Marijampolės “Sūduva” (A lyga) – “Trakai” (A) 4:0 (po pratęsimo, pagrindinis laikas 0:0)