Neįgaliesiems

Tarp LFF ir „ProSoccerData“ – penkerius metus trunkanti partnerystė

Šių laikų futbolas nėra įsivaizduojamas be technologijų bei duomenų rinkimo bei jų analizės, o LFF džiaugiasi, kad jau penkerius metus tiek federacijai, tiek akademijoms čia padeda platforma „ProSoccerData“.

Ši platforma yra skirta tiek federacijos techniniam departamentui, tiek ir akademijoms – ten treneriai gali vesti bei sekti savo treniruočių, rungtynių procesus, direktoriai – sekti trenerių darbą tiek treniruočių, tiek rungtynių metu. Platforma padeda vesti žaidėjų ugdymo statistinę medžiagą, matyti raidos trūkumus ir daryti korekcijas.

Platforma padeda optimizuoti darbą akademijose ir federacijose, renkant svarbiausius duomenis ir organizuojant procesus akademijų ar federacijos viduje.

Lietuvoje ši platforma naudojama jau penkis sezonus ir tapo neatsiejama priemone futbolininkų ugdymo procese.

Lietuvos futbolo federacija turi įsigijusi pagrindinį šios platformos paketą, skirtingos apimties paketus yra įsigijusios ir akademijos. 15 akademijų naudojasi pirmine „ProSoccerData Progress“ 50 platforma, 7 akademijos dirba su „ProSoccerData“ 150 platforma, o 5 pažangiausiai dirbančios akademijos naudojasi daugiausiai funkcionalumų turinčia „ProSoccerData Perform“ platforma.

„ProSoccerData“ platforma naudojasi 8 nacionalinės šalių federacijos, 80 klubų iš aukščiausių įvairių lygų klubų bei dar 450 mėgėjiškų komandų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS