Neįgaliesiems

Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga „SENI CUP 2023“: motyvacija įgyvendinti svajones

Jau visai netrukus, gegužės 24 dieną, futbolo komandos ir jų gerbėjai rinksis Prienuose, tarptautinėje žmonių su negalia mini futbolo lygoje „SENI CUP 2023“.

Tai – unikalios varžybos, skirtos socialinės globos namų gyventojams, turintiems protinę negalią, jų sportinio potencialo išbandymui, svajonių įgyvendinimui ar tiesiog įdomiam atsitraukimui nuo įprasto kasdienio globos namų gyvenimo. Kasmetinės žaidynės dalyviams atneša ne tik iššūkių ir azarto, bet ir plečia draugų ratą, dovanoja daugybę teigiamų emocijų ir motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų.

Tarptautinės žmonių su negalia mini futbolo lygos „SENI CUP 2023“ organizatoriai teigia, kad ši lyga naudinga ir reabilitaciniu požiūriu. Dalyvavimas bei laimėjimai stadione – tai terapija, kuri didina pasitikėjimą savo bei komandos galimybėmis, moko ieškoti sprendimų sudėtingose situacijose, pozityvumo.

Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga „SENI CUP“ pradėta organizuoti Lenkijoje 1992 metais. Nuo 2007 metų ši lyga buvo sėkmingai organizuojama ir Lietuvoje. Šiais metais Tarptautinėje žmonių su negalia mini futbolo lygoje „SENI CUP 2023“ susitiksime jau 16‑ąjį kartą.

Varžyboms ruošiasi net šešiolika komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Adakavo socialinės globos namų komanda, Aukštelkės socialinės globos namų komanda, Anykščių  socialinės globos namų Burbiškio padalinio komanda, Dūseikių socialinės globos namų komanda, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų „Goda“ komanda, Jasiuliškio socialinės globos namų komanda, Kalvarijos socialinės globos namų komanda, Kėdainių socialinės globos namų komanda, Macikų socialinės globos namų komanda, Padvarių socialinės globos namų komanda, Prūdiškių socialinės globos namų komanda, Suvalkijos socialinės globos namų komanda, Veisiejų socialinės globos namų komanda, Ventos socialinės globos namų komanda, Socialinės globos centro „Vija“ komanda, Zarasų socialinės globos namų komanda.

Dalyvauti ir varžytis skatina puikus pagrindinis prizas – kelionė ir galimybė atstovauti visai Lietuvai tarptautinėje žmonių su negalia mini futbolo lygoje „SENI CUP 2023“ Torūnėje, Lenkijoje.

Turnyras vyks gegužės 24 dieną Prienų miesto stadione, Pramonės g. 20.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS