Neįgaliesiems

Tarptautinės sporto žurnalistų dienos proga – šventinės rungtynės tarp LFF bei Press‘o komandų

Minint tarptautinę sporto žurnalistų dieną, LFF stadione įvyko draugiškos rungtynės tarp LFF bei Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „Pressas“.

Rezultatyvias rungtynes rezultatu 6:3 laimėjo LFF kolektyvas.

Pirmajame kėlinyje LFF komanda gana anksti išsiveržė į priekį, kai dviem įvarčiais pasižymėjo buvęs rinktinės žaidėjas, dabartinis vaikinų U15 rinktinės treneris Andrius Velička, tačiau žurnalistų ekipa ginklų nesudėjo ir atsakė dviem greitais išpuoliais, po kurių rezultatas tapo lygus.

Po pertraukos abi komandos daugiau dėmesio skyrė atakai, tačiau sėkmingiau savo progas realizavo LFF komanda, kuri pridėjo dar kelis įvarčius bei iškovojo pergalę.

„Šventinės rungtynės tarp LFF ir Press‘o komandų – graži tradicija, kuri pastaraisiais metais dėl pandemijos buvo pristabdyta. Tačiau labai džiugu, jog šiemet vėl pavyko susiburti ir išbandyti jėgas futbolo aikštėje“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Rungtynių galerija.

Vienu įvarčiu rungtynėse pasižymėjęs LFF prezidentas Tomas Danilevičius taip pat džiaugėsi tokia iniciatyva.

„Visada smagu susirungti su kolegomis aikštėje, džiugu matyti, kad žiniasklaidos atstovai ne tik puikiai valdo plunksną, tačiau taip pat kokybiškai rungtyniauja ir aikštėje. Dėkojame Press‘o komandai už gražią ir taktišką kovą ir būtinai pasimatysime aikštėje kitais metais“, – teigė LFF prezidentas.

Tuo tarpu Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentas Tautvydas Vencevičius akcentavo, jog ši rungtynių tradicija – geras būdas paminėti profesinę šventę.

„Sporto žurnalistai profesines šventes mėgsta paminėti aikštėse. Spaudos atgavimo dieną tradiciškai švenčiame krepšinio rungtynėmis, o šiemet pavyko atgaivinti tradiciją tarptautinę sporto žurnalistų dieną sužaidžiant rungtynes su futbolo federacijos komanda.

Smagu, kad susitikti galime ne tik spaudos konferencijose, o ir sporto aikštynuose“, – sakė jis.

LFF komandoje, be jau minėtų T. Danilevičiaus ir A. Veličkos, taip pat rungtyniavo Lietuvos jaunimo rinktinių vartininkų treneris Audrius Paškevičius, Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos direktorius Algirdas Kvalkauskas, LFF Vykdomojo komiteto nariai bei LFF administracijos darbuotojai, tuo tarpu Press‘o ekipos spalvas vilkėjo žinomi šalies sporto žurnalistai, kaip Mantas Krasnickas, Aurimas Tamulionis bei Šarūnas Mazalas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS