Tarptautinį turnyrą WU-16 rinktinė pradėjo pralaimėjimu albanėms

Lietuvos merginų iki 16 m. amžiaus rinktinė neišsaugojo turėtos persvaros pirmose UEFA „Development“ turnyro rungtynėse Tiranoje ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3.

Mūsiškės pirmavo po 15 minutės, kai nuo aikštės vidurio spurtavusi Ema Kriaučiūnaitė atitrūko nuo albanių gynėjų ir nukreipė kamuolį į vartus. Žaidybinę iniciatyvą turėjusios lietuvės sukūrė dar kelias progas prie albanių vartų prieigų.

Turnyro šeimininkės išlygino rezultatą 30 minutę, kai rungtynių teisėja užfiksavo Gintarės Raznauskaitės pražangą ir skyrė baudinį. Albanijos rinktinė paskiau pasinaudojo lietuvių gynėjų klaidomis ir įsiveržė į priekį – pergalingą dublį pelnė dešinio krašto saugė Stacye Qosja.

Vasario 13 d. Elbasanyje Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungsis su bendraamžėmis iš Juodkalnijos, kurios iškovojo pergalę 2:0 prieš sakartvelietes.

Rungtynių statistika

Albanija – Lietuva 3:1 (2:1)

Tiranos „Air Albania“ stadionas, teisėja Emanuela Rusta (Albanija)

Įvarčiai: 30 min. (11 m baud.) Aglia Iliadhi, 39 ir 51 min. Stacye Qosja (Albanija); 15 min. Ema Kriaučiūnaitė (Lietuva)

Lietuvos WU-16 rinktinės sudėtis: Imantė Šurskaitė, Mantė Alminaitė (60 min. Simona Lunevičiūtė), Karolina Jasaitytė, Vanesa Vasiliauskaitė (60 min. Donata Švarcaitė), Gintarė Raznauskaitė (74 min. Steisė Pesliakaitė), Viltė Švarcaitė (74 min. Meida Proscevičiūtė), Iveta Inčytė (73 min. Neda Klezaitė), Rusnė Makarevičiūtė (60 min. Rusnė Šešplaukytė), Eitvydė Partikaitė, Ugnė Slankauskaitė, Ema Kriaučiūnaitė (74 min. Irūna Blaškytė).