Neįgaliesiems

Tarptautinis sporto arbitražo teismas palaikė LFF poziciją

Tarptautinis sporto arbitražo teismas (CAS) atmetė už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš LFF varžybų dvejiems metams diskvalifikuoto trenerio Gedimino Jarmalavičiaus reikalavimą panaikinti LFF Drausmės komiteto sprendimą.

Taip pat atmestas G. Jarmalavičiaus prašymas taikyti laikinąsias apsaugos priemones – LFF Drausmės komiteto sprendimo sustabdymo ir LFF įpareigojimo pratęsti jam UEFA trenerio licencijos terminą.

LFF Drausmės komitetas 2017 m. už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus iš LFF varžybų diskvalifikavo penkis Kazlų Rūdos „Šilo“ komandai atstovavusius žaidėjus ir trenerį.

Drausmės komitetas nagrinėjo tyrimo medžiagą dėl sąžiningo žaidimo principų pažeidimus per vasario 13 d. Rygos „Skonto“ manieže vykusias „Žiemos taurės“ (Winter Cup) turnyro rungtynes. Šilas“ rezultatu 1:3 nusileido Rygos FS „Metta/LU“ ekipai. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi lygiosiomis, o visi įvarčiai buvo įmušti per paskutinį rungtynių pusvalandį.

Drausmės komiteto sprendimu už LFF Drausmės kodekso pažeidimus minėtose rungtynėse Audrius Račkus ir Andrius Urbšys diskvalifikuoti 3 mėnesiams, Vilmantas Bagdanavičius – 5 mėnesiams. Gytis Urba ir Alfredas Skroblas, kurie už panašius pažeidimus bausti anksčiau, diskvalifikuoti atitinkamai 9 ir 12 mėnesių.

Treneriui G. Jarmalavičiui už LFF Drausmės kodekso pažeidimus skirta 2 metų diskvalifikacija.

Nuobaudos pradėtos skaičiuoti nuo 2017 m. kovo 6 dienos.

Šie LFF Drausmės komiteto sprendimai galėjo būti skundžiami LFF Apeliaciniam komitetui.

Tačiau G. Jarmalavičius šia teise nesinaudojo, o 2018 m. balandžio mėnesį kreipėsi į CAS. Išnagrinėjęs abiejų šalių argumentus, CAS nusprendė, jog tolesnis procedūros vykdymas yra negalimas ir byla turi būti nutraukta, nes G. Jarmalavičius iki šiol nesikreipė į Apeliacinį komitetą ir taip praleido vieną iš privalomų tokio pobūdžio ginčų nagrinėjimo stadijų.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS