Neįgaliesiems

Tauragė entuziastingai pasinėrė į trenerių mokymus

Birželio 10 dieną Tauragėje surengti LFF Techninio departamento mokymai vietos treneriams ir futbolo organizacijų atstovams.

Susitikimas Tauragės bendruomenių namuose prasidėjo LFF techninio direktoriaus Patrick De Wilde energingu pristatymu apie Lietuvos futbolo situaciją, naująją LFF techninę strategiją ir žaidimo modelį. P. De Wilde akcentavo, jog treneriai turi nuolat rūpintis savo edukacija bei futbolininkams įdiegti visus žaidimo pagrindus prieš pradedant mokyti juos taktinio žaidimo subtilybių.

„Reikia bandyti žvelgti į pasaulį vaiko akimis“ – teigė Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas, susitikimo dalyviams pabrėžęs, jog treniruotės turi patenkinti jaunųjų žaidėjų poreikius ir smalsumą. Valdas Urbonas pabrėžė, jog treneriai turi pritaikyti „Anderlecht“ programą ir LFF techninės stategijos gaires pagal realias galimybes bei nuolat dalintis patirtimi. Rinktinės strategas dalyviams pristatė mokymosi žingsnius ir žaidėjų tipus.

Fizinio rengimo treneris Marius Čeliauskas supažindino su futbolininkų atletinio rengimo koncepcija, nuveiktais darbus jaunimo rinktinėse ir tikslu sukurti LFF Atletinio rengimo padalinį.

Moterų futbolo vystymo vadovas Cèderique Tulleners pristatė moterų futbolo vystymo planą, kuriuo futbolininkėms sudaromos vienodos sąlygos tobulėti kaip ir savo amžiaus vaikinais. Pristatytos naujovės, buvo įdiegtos Lietuvos moterų ir merginų rinktinėse: tiek treniruotėse, tiek oficialiose rungtynėse Albanijoje ir Armėnijoje.

Atviroje treniruotėje dalyvavo FA „Tauro“ U13 ir U19 vaikinų komandos. Treniruotę surengė Patrick De Wilde, Cèderique Tulleners ir Tatjana Veržbickaja, atletinius pratimus pristatė Marius Čeliauskas kartu su FA „Tauro“ atletinio rengimo treneriu Donatu Žiliumi. Po užsiėmimų stadione Patrick De Wilde pabendravo su  stėbejusiais treniruotę futbolininkų tėvams.

LFF techninis departamentas dėkoja FA „Tauro“ vadovei Dainorai Jonaitei už sudarytas puikias sąlygams mokymams.

Mokymų ciklas tęsis birželio 15 dieną Gargžduose, o birželio 18 dieną – Šiauliuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS