Neįgaliesiems

Tauragė organizavo sutrikusio intelekto žmonių stovyklą

Antrus metus iš eilės prie Tauragės Sutrikusio Intelekto žmonių globos bendrijos (SIŽGB „Viltis”) organizuojamos vasaros stovyklos „Atokvėpis” jungiasi ir futbolą žaidžiantis jaunimas bei futbolo treneriai.

2019 m. vykusios „Atokvėpio” stovyklos metu – du savanoriai Nojus Penikas ir Kristupas Jonaitis  (Tauragės Sporto centro futbolo klasės auklėtiniai) vedė futbolo treniruotes stovyklautojams, o stovyklos uždarymo proga – surengė draugiškas rungynes. Nugalėjo draugystė, o žaidėjus palaimino kunigas Tadas Šeputis, kuris taip pat dalyvavo rungtynėse bei saugojo komandos vartus. Šiais metais „Atokvėpio” stovyklos tvarkaraštį papildė futbolo trenerių Donato Žiliaus (Tauragės vaikų ir jaunių akademijos „Tauras” fizinio rengimo trenerio) ir masinio futbolo kuratoriaus Alvydo Skurdelio užsiėmimai. Treneriams ir savanoriams – tai nauja ir prasminga patirtis, tuo tarpu stovyklautojams – puikiai ir naudingai praleistas laikas.

Lietuvos futbolo federacija kviečia visas futbolo veiklą vykdančias organizacijas – nuo futbolo būrelių Lietuvos miesteliuose iki didžiųjų miestų akademijų – pasidalinti savo veiklos istorijomis bei gerąja patirtimi.

Iš Jūsų lauksime trumpo renginio ar veiklos aprašymo bei vaizdinės medžiagos: nuotraukų ar vaizdo medžiagos. Informaciją siųskite el. paštu licencijavimas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS