Neįgaliesiems

Tauragiškius subūrė naktinis futbolas

Tauragės „Versmės“ gimnazijos futbolo aikštelę užpildė naktinio futbolo dalyviai. Jie rinkosi į Mokytojo dienai paminėti skirtą turnyrą. Organizuojant turnyrą, talkino apskrities futbolo federacija, „Versmės“ gimnazijos administracija.

 

Spalio 14 d. turnyre dalyvavo 5 komandos: „Versmės“ пирма, PRC, „Tauro Ragai“, buvusių gimnazistų Versmės‘‘ antroji ir mėgėjų jaunimo rinktinė. Po burtų traukimo aikštelėje prasidėjo kova dėl kiekvieno kamuolio. Sutemus žaidimas darėsi sunkesnis: nors apšvietimas buvo geras, tačiau dalyviai turėjo būti atidesni. Vienodą taškų sumą surinko Versmės‘‘ 1-oji ir PRC komandos, tačiau įvarčių santykis geresnis buvo ir pirmą vietą iškovojo Versmės‘‘ gimnazijos futbolininkai. Antrą vietą užėmė PRC komanda, trečią – „Tauro Ragai“.

Geriausiai žaidė Versmės-1‘‘ komandos futbolininkas Tadas Kiliokaitis, Versmė-2‘‘ – Marijus Šamonskis, PRC – Lukas Liola, „Tauro Ragų“ – Edgaras Mejeris, Vilius Dičmonas. Jie buvo apdovanoti taurėmis, apskrities futbolo federacijos medaliais. Gaila, kad už grubius futbolo taisyklių pažeidimus viena komanda po perspėjimų buvo diskvalifikuota. Tikėkimės, kad ateityje tai nepasikartos.

Dalyviai norėtų vėl susitikti kitais metais, o organizatoriui jau rūpi, kaip padaryti turnyrą dar įdomesnį. Ir toliau futbolo mėgėjų bendruomenę lydi šūkis: „Mus vienija futbolas“. Ačiū visiems turnyro dalyviams, rėmėjams, gimnazijos administracijai, teisėjams ir gausiam sirgalių būriui.

Masinio futbolo organizatorius Alvydas Skurdelis

 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS