Neįgaliesiems

Taurės finalininkai kviečia keliauti į Panevėžį

Pirmą kartą rengiama akcija – specialiais autobusais aistruoliams į LFF taurės finalą – džiaugiasi ir finale žaisiantys Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus.

Viena transporto rinkos lyderių Baltijos regione „Ollex“ siūlo futbolo gerbėjams iš Vilniaus ir Kauno į LFF taurės finalą Panevėžyje pirmyn – atgal keliauti vos už 5 eurus. Į šią kainą įskaičiuotas ir bilietas į lemiamas rungtynes.

Vilniaus „Žalgirio“ ir vyrų rinktinės saugas Mantas Kuklys teigė, kad šis pasiūlymas yra puikus pirmiausia dėl to, jog „Ollex“ autobusai labai patogūs ir kokybiški.

„Antras privalumas – galimybė sutaupyti pinigų. Trečias pliusas – jei myli „Žalgirį“, privalai ji palaikyti stadione, o tai patogiausias, pigiausias ir maloniausias būdas ten nuvykti, – kalbėjo M. Kuklys – Taurės finalas yra vienerios rungtynės. Jos bus labai sunkios ir nesvarbu prieš ką žaisi, visi varžovai bus susikaupę ir kausis iš visų jėgų.”

Savo ruožtu „Stumbro“ ir Lietuvos jaunimo rinktinės krašto gynėjas Aldas Korsakas kvietė Kauno futbolo aistruolius palaikyti savo miesto komandą.

„Finalas visada yra ypatinga proga. Mes jau esame parodę, kad „Žalgiriui“ galime pasiūlyti rimtą kovą. Manau, kad fanams būtų didelis privalumas pasinaudoti tokia akcija. Pačiam teko keliauti „Ollex“ autobusais ir jais komfortabiliai pasiekdavome tikslą. Todėl kviečiu kauniečius atvykti – laukia ne tik įdomios finalo rungtynės, bet ir patogi kelionė į rungtynes ir atgal”, – sakė A. Korsakas.

LFF taurės finalas Panevėžio Aukštaitijos stadione – jau šį sekmadienį, rugsėjo 24 dieną, 16 valandą. Bilietus į aistruolių autobusus galima įsigyti „Ticketmarket.lt”.

Taurės finale Vilniaus ir Kauno futbolo klubai žais po devynerių metų pertraukos. Paskutinį kartą Lietuvos futbolo taurės finale Kauno atstovai rungtyniavo 2008 metais. Tuomet FBK „Kaunas“ po pratęsimo 2:0 pranoko Vilniaus „Vėtrą“. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS