Neįgaliesiems

Taurės finalo išvakarėse – atvirų durų diena stadione bei šventinio filmo premjera

Ateinantis savaitgalis Lietuvos futbolui bus šventinis – sekmadienį laukia istorinis Hegelmann LFF taurės finalas naujame Dariaus ir Girėno stadione, tačiau šventė sirgaliams prasidės jau diena anksčiau.

Į sekmadienio rungtynes bei šventinį koncertą jau iššluoti beveik visi bilietai, tačiau tie, kurie jų įsigyti nespėjo, stadione apsilankyti turės kitą galimybę.

Šeštadienį, dieną prieš rungtynes, stadione bus organizuojama atvirų diena, kurios metu bus galima patekti į vieną iš stadiono sektorių bei pamatyti stadioną ir pasiruošimo renginiui užkulisius iš arti.

Atvirų durų diena veiks nuo 12 iki 16 valandos, o jos metu, maždaug kas valandą, numatomos tam tikros ekskursijos, kurių metu bus galima pamatyti daugiau stadiono erdvių.

Patekimas į stadioną bus galimas tik per C įėjimą, nuo Kauno sporto halės pusės, tuo tarpu ekskursijos numatomos 13, 14 ir 15 valandomis. Atskira registracija patekimui į stadioną numatytu metu (tarp 12 ir 16 valandos) nėra reikalinga.

Šventinė programa tęsis ir šeštadienio vakarą. Kauno sporto halėje (Perkūno al. 5, Kaunas) įvyks filmo, skirto legendiniam Lietuvos treneriui, premjera – „Futbolo filosofas. Benjamino Zelkevičiaus kelias“. Filmo režisierius – Rimvydas Čekavičius.

Į šią premjerą bei šventinį seansą yra kviečiami ir futbolo sirgaliai. Seanso pradžia – 18 valandą, durys atsidaro 17 valandą.

Patekimas – nemokamas, norintiems patekti į renginį tereikia atsiimti nemokamus kvietimus paspaudus šią nuorodą. Vietų skaičius renginyje – labai ribotas, tad raginame nedelsti.

O sekmadienį laukia šventinio savaitgalio finišas – Hegelmann LFF taurės finalinės rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno raj. „Hegelmann“ ekipų. Šventinio renginio startas – 17 valandą, durys atidaromos 15.30 val.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS