Neįgaliesiems

Tautų lygos finiše – netikėta Farerų Salų rinktinės pergalė prieš turkus

Sekmadienio vakarą finišavo UEFA tautų lygos C diviziono 1 grupės turnyras, kuriame žaidė ir lietuviai.

Reinholdo Breu auklėtiniai paskutinėse rungtynėse išvykoje dramatiškai 0:1 nusileido Liuksemburgo rinktinei ir su 1 iškovotu tašku grupėje užėmė ketvirtą vietą.

Savo ruožtu Liuksemburgo komanda per šešis mačus surinko 11 taškų ir liko antra. Iš esmės visa grupės rikiuotė buvo aiški dar prieš paskutines rungtynes, tačiau, nepaisant to, paskutiniame ture buvo užfiksuota nemenka staigmena – Farerų Salų rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo Turkijos futbolininkus.

Prieš kelias dienas dar Lietuvoje viešėję Farerų Salų futbolininkai 2:1 pranoko Stefano Kuntzo ekipą ir su 8 taškais grupėje užėmė trečią poziciją. Tuo tarpu turkai jau anksčiau žinojo, kad taps grupės laimėtojais ir iškovos kelialapį į B divizioną. Jie iš viso surinko 13 taškų.

Šeimininkams čia pergalę nukalė du įvarčiai antro kėlinio pradžioje, kai per 10 minučių atkarpą pavyko atitrūkti 2:0. Pabaigoje Turkijos komanda rezultatą sušvelnino, tačiau kovoti dėl taškų laiko nebeužteko.

Įdomu tai, kad turkai per pirmus keturis mačus nepraleido nė vieno įvarčio, o per paskutinius du kamuolį iš savo vartų tinklo traukė net 5 kartus.

Tuo tarpu lietuvių lauks kovos dėl išlikimo C divizione. Čia mūsų rinktinė jau tik 2024-ųjų kovą susitiks su viena iš kitų komandų, užėmusių trečias vietas kitose C diviziono grupėse.

Tose serijose vietas C divizione išlaikę klubai paaiškės per dvejas rungtynes, namų ir išvykos sistema. Kitose C diviziono grupėse ketvirtas vietas užėmė Baltarusijos ir Gibraltaro komandos, o B grupėje paskutiniais dar gali likti Kipro, Kosovo bei Šiaurės Airijos rinktinės.

Hans Erik Danielsen / FSF nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS