Neįgaliesiems

Technikos arsenalu pribloškęs R. Banevičius – EJL Savaitės žaidėjas

Renato Banevičiaus indėlis į pastarąją Alytaus FA „Dainavos“ pergalę – užtikrintas dirigavimas atakoms, meistriškai iššauta „salvė“ iš 20 metrų atstumo ir realizuotas baudinys.

Kūrybingas atakose saugas žaidžia nuo pat SHARP Elitinės jaunių lygos įkūrimo 2014 metais. Su Renatu aikštėje, penktajame lygos sezone FA „Dainava“ yra galia, galinčia iškovoti U-19 diviziono aukso medalius.

– Renatai, kas labiausiai tau paliko įspūdį rungtynėse prieš Palangos SC ekipą, kurias laimėjote 4:2?

„Labiausiai patiko mano komandos pirmos 20–25 minutės rungtynėse, kai atrodėme puikiai, to „pasekoje“ pasiekėm tris įvarčius. Labai patogiai atšoko kamuolys man, neturėjau jokios kitos minties, išskyrus smūgį. Tokie įvarčiai kaip šis pasitaiko nedažnai.

Taip pat gerą įspūdį paliko Palangos SC komanda, manau ji turi realius šansus pakovoti dėl aukštų vietų šiame EJL sezone.“

R. Banevičiaus pirmojo įvarčio epizodas (nuo 27:30 min.)

– Esi tikras mūsų lygos senbūvis, debiutavęs 2014-08-16 prieš SM „Tauro“-FK „Kauno Žalgirio“ U16 ekipą. Tavo asmenine nuomone, kuriais aspektais tau SHARP Elitinė jaunių lyga padėjo vystytis kaip žaidėjui ir tapo tramplinu į vyrų futbolą?

„Manau EJL labai padeda augti kaip žaidejui. Jaučiamas susidomėjimas šia lyga medijoje, vyksta rungtynių transliacijos, o tai skatina judėti į priekį ir pačius žaidėjus. Lygoje niekada nebūdavo lengvų rungtynių, visada turi atsiduoti kiek gali daugiau, kad pasiektum teigiamą rezultatą. EJL sukūrimas – tai žingsnis į priekį visomis pusėmis.“

– Kokios savybės yra svarbios jaunajam futbolininkui, siekiant įgyti pasitikėjimą savimi bei aplinkinių pagarbą?

„Jauno žaidėjo pasitikėjimui daro didelę įtaką jo mąstymas, psichologija. Manau, yra daug savybių, kurios padeda pasitikėti savimi. Taip pat labai padeda treniruotės, kuriose gali lavinti savo žaidimą ir dėl to pasitikėti savimi labiau. Pagarbą gali užsitarnauti savo žaidimu, pastangomis“.

– Dėkoju už pokalbį!

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt ; Domanto Aleksyno nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS