Neįgaliesiems

Techninis departamentas pristato žaidimo 11×11 modelių knygas

Šiandien pasirodė finalinė LFF Techninio departamento knygų serija. Joje aprašyti naujosios techninės strategijos propaguojami žaidimo modeliai ir treniruočių medžiaga, kurią parengti padėjo Lietuvos rinktinių treneriai.

LFF Techninis departamentas šį pavasarį skyrė didelį dėmesį trenerių ir futbolininkų edukacijai, publikavęs knygas Lietuvos futbolo klubams ir mokykloms apie žaidimo 5×5 ir 8×8 modelius bei parengdamas videomedžiagą sportininkams karantino sąlygomis.

Kreipdamasis į Lietuvos futbolo bendruomenę, LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde kvietė palaikyti futbolo vystymo procesą. „Mūsų veiklos motyvas – būti ir likti vienijančiu veiksniu visiems, kurie myli futbolą. Mes ir toliau rūpinsimės informacijos sklaida, teikdami edukacinio ir didaktinio turinio dokumentus, kurie bus naudingi Jums, kaip futbolo treneriui, dalyviui ar žaidėjui. Kaip matote, mes rūpinamės Jumis, Lietuvos žaidėjais ir žaidėjomis.

Esu laimingas šiandien galėdamas pristatyti knygą su 28 treniruočių sesijomis, kurias parengė mūsų nacionalinių rinktinių treneriai. Ši įvairių temų kolekcija gali jus įkvėpti naujovėms bei yra susijusi su „Anderlecht“ žaidimo vizija. Mėgaukitės skaitydami bei pasitikėkite procesu“, – skatina Patrickas De Wilde.

Techninis departamentas dėkoja Lietuvos rinktinių treneriams už pagalbą rengiant medžiagą treniruočių sesijoms – Donatui Vencevičiui, Rolandui Džiaukštui, Valdui Trakiui, Davidui Marques Afonso, Mariui Stankevičiui, Povilui Baliukoniui, Andriui Skerlai, Raimondui Vilėniškiui, Tatjanai Veržbickajai, Cèderique’ui Tulleners ir Andriui Veličkai.

Leidiniai apie 11×11 žaidimo formatą:

Letter of introduction (Įžangos žodis)

Defending (Gynyba)

Building from behind (Žaidimo organizavimas nuo gynybos)

Attacking (Puolimas)

Game model (Žaidimo modelis)

Training sessions (Treniruočių sesijos)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS