Neįgaliesiems

Techninis departamentas surengė susitikimus su futbolo ugdymo organizacijomis

Rugpjūčio 5–11 dienomis LFF Techninio departamento nariai lankėsi Lietuvos regionuose ir susitiko su vietinėmis futbolo organizacijomis, pristatydami dabartinę departamento veiklą ir planus.

Techninis departamentas surengė susitikimus Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje su regioninėmis futbolo akademijomis ir klubais. Rugpjūčio 11 dieną Kaune vykęs susirinkimas buvo skirtas aptarti moterų futbolo vystymo klausimus.

Susirinkimuose supažindinta su futbolo vystymo vizija ir priemonėmis tikslams pasiekti, esama Techninio departamento sudėtis ir funkcijos. Akcentuota, koks yra norimas nacionalinės rinktinės žaidėjo profilis bei kaip vykdomas žaidėjų stebėsenos procesas ir atranka į rinktines.

Techninio departamento nariai džiaugiasi, galėdami atsakyti į dalyvių klausimus bei sulaukę palaikymo iš futbolo bendruomenės toliau vykdyti užsibrėžtus tikslus.

„Mums svarbiausia buvo pristatyti pagrindinę žinią apie Techninio departamento veiklą, kas mes esame ir ko sieksime. Be futbolo akademijų ir klubų pagalbos mes nepasieksime užsibrėžtų tikslų Lietuvoje, tad mums itin reikalinga vienybė. Talentų vystymas yra bendras tiek organizacijų, tiek federacijos tikslas, todėl turime būti profesionalais šioje srityje.

Nuoširdus, dažnas ir tiesioginis bendravimas yra esminis veiksnys pažangai. Man buvo svarbu asmeniškai pabendrauti ir padiskutuoti su kiekvienu susirinkimų dalyviu. Mus visus vienija bendras siekis, jog netolimoje ateityje Lietuvos futbolas būtų sėkmingas. Apibendrinčiau, jog esame vienoje valtyje, todėl turime irtis vienodai“, – teigė LFF techninis direktorius Reinholdas Breu.

Nuotraukų albumas iš Techninio departamento Panevėžyje organizuotos treniruotės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS