Neįgaliesiems

Teisėjų inspektoriai darbuosis FIFA Pasaulio moterų čempionato atrankos rungtynėse

Teisėjų inspektoriai Nerijus Dunauskas ir Aušra Kancė sulaukė iškvietimų į balandžio 8 d. vyksiančias Budapešte ir Bukarešte atrankos rungtyne.

Budapešto Szusza‘os Ferenco stadione nuo 18:30 val. susitiks Vengrijos ir Farerų Salų rinktinės. B grupėje vengrės užima trečią vietą, iškovojus dvi pergales per 5 rungtynes, o farerietės kol kas taškų nepelnė.

Šioms rungtynėms vadovaus teisėjos iš Turkijos, o teisėjų inspektoriumi dirbs Nerijus Dunauskas.

Šį vakarą taip pat susitiks G grupės dalyvės Rumunijos ir Šveicarijos rinktinės. Dvikova vyks nuo 18:45 val. Bukarešto Triumfo arkos stadione, o jose teisėjaus brigada iš Ispanijos. Teisėjų inspektore paskirta Aušra Kancė.

G grupėje, kurioje taip pat varžosi iš Lietuvos moterų nacionalinė rinktinė, pirmauja Šveicarijos ekipa, kuri iškovojo visas 6 pergales. Rumunės per žaistas 5 rungtynes pelnė 3 pergales.

„Kiekvieną kartą džiaugiuosi gaudama paskyrimus į tarptautinius futbolo renginius, man kiekvienos rungtynės yra didžiulė atsakomybė, bet ir malomumas. Šių rungtynių Bukarešte favorite laikytina Šveicarija, tačiau reikia pažymėti, kad žaidimo lygis yra gerokai pakilęs ir bus galimybė pasimėgauti aukštos kokybės moterų rinktinių rungtynėmis.

Kita medalio pusė yra pačių moterų teisėjų vystymasis ir tobulėjimas. Šiose rungtynėse arbitre dirbs ispanė, kurios darbą man teko vertinti ir anksčiau, tad bus įdomu pamatyti kiek ji patobulėjo ir jos darbas tapo profesionalesnis“, – pažymėjo Aušra Kancė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS