Neįgaliesiems

Telšių apskrityje stipriausia – „Svajoklio“ komanda

Sausio 14 d. Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko Telšių apskrities salės futbolo finalinės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Mažeikių „Olimpo SC“, Plungės Baldai ir „Žiogai“ bei Telšių „ByggVito“ ir  FK „Svajoklis“ komandos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir rungtyniavo rato sistema. Pogrupių varžybų komandos nugalėtojos varžėsi dėl 1-2 vietų, antrųjų vietų laimėtojos rungtyniavo dėl 3 vietos. Dėl 3 vietos Telšių „ByggVito“ komanda rezultatu 3:7 nusileido Plungės „Žiogų“ komandai, atkaklios ir gero lygio rungtynės dėl 1-2 vietų tarp Telšių FK „Svajoklis“ ir Plungės Baldų futbolininkų baigėsi telšiškių naudai 4:3. Telšių FK „Svajoklis“ tapo stipriausia 2017 m. Telšių apskrities salės futbolo komanda (vadovas Svajūnas Lipskis), 2016 m. Plungėje vykusiose varžybose nugalėjo Telšių komanda „Centras“.

Apdovanojimu metu sportininkus pasveikino Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir Telšių apskrities futbolo federacijos sekretorius Darius Preibys.

Turnyro nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai, taurės, o komandų naudingiausiems žaidėjams Renaldui Girgždžiui („Olimpo SC“), Vijūnui Vasiliauskui („ByggVito“), Rokui Rusiui („Žiogai“), Martynui Turskiui (Plungės Baldai), Pauliui Ukrinui (FK „Svajoklis“) asmeniniai prizai.

Geriausio vartininko prizas atiteko FK „Svajoklis“ vartininkui Vladimir Sachniuk, o rezultatyviausio žaidėjo Rokui Petrikui („Žiogai“) – 8 įvarčiai.

Telšių apskrities futbolo federacijos informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS