Neįgaliesiems

Telšių „Džiugas“ organizavo merginų treniruočių stovyklą

Telšių „Džiugo“ klubas pirmą kartą organizavo treniruočių stovyklą, skirtą tik merginoms.

Pasak Telšių „Džiugo“ atstovų, pagrindinis stovyklos tikslas buvo pasiruošti naujam sezonui, stiprinti komandinį darbo atmosferą bei tarpusavio supratimą. Taip pat didelis dėmesys skirtas rengiant inovatyvias treniruotes, siekiant parodyti merginoms modernias metodikas bei dar labiau motyvuoti treniruotėms.

Stovyklos metu vyko dvi treniruotės per dieną, rytinės mankštos, vakarinių komandinio darbo užsiėmimų ir įvarios diskusijos, susijusios su futbolu, sveikatingumu bei komandiniu darbu.

Stovyklos pagrindiniai akcentai buvo savarankiškumas bei komandinis darbas, per įvairias veiklas merginos buvo mokomos ne tik futbolo technikų bei taktikų, bet ir komandinio darbo, atsakomybės ir savarankiškumo. Stovyklos metu merginos pačios ruošdavo vakarienę visai komandai siekiant sukurti glaudesnį ryšį tarp merginų, o tai labai pagerino vidinę stovyklos atmosferą. Visos merginos gaudavo tam tikrų užduočių, kurias turėdavo atlikti arba savarankiškai, arba komandiškai.

Lietuvos futbolo federacija kviečia visas futbolo veiklą vykdančias organizacijas – nuo futbolo būrelių Lietuvos miesteliuose iki didžiųjų miestų akademijų – pasidalinti savo veiklos istorijomis bei gerąja patirtimi.

Iš Jūsų lauksime trumpo renginio ar veiklos aprašymo bei vaizdinės medžiagos: nuotraukų ar vaizdo medžiagos. Informaciją siųskite el. paštu licencijavimas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS