Neįgaliesiems

Telšiuose aptarta futbolo infrastruktūros plėtra

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius ir Lietuvos futbolo federacijos pirmasis viceprezidentas Mindaugas Bondauskis lankėsi Telšiuose, kur susitiko su Telšių rajono savivaldybės meru Kęstučiu Gusarovu bei administracijos direktoriumi Tomu Katkumi.

Susitikimo metu buvo aptarta futbolo infrastruktūros situacija Telšiuose. „Optibet A lygoje“ rungtyniauja Žemaitijos sostinę atstovaujantis klubas „Džiugas“, tad buvo aptarti reikalingi stadiono gerinimo darbai. Praėjusį sezoną „Džiugo“ ekipa užėmė 8-ąją vietą ir išsaugojo vietą „Optibet A lygoje“.

T. Danilevičiaus teigimu stadionui yra reikalingi tam tikri svarbūs infrastruktūros gerinimo darbai.

„Su Telšių savivaldybės meru aptarėme būtinybę gerinti stadiono apšvietimą, kad jis pilnai atitiktų A lygos licencijavimo kriterijus ir, kad „Džiugo“ ekipa turėtų galimybę namų rungtynes žaisti ir tamsesniu paros metu“, – pasakojo T. Danilevičius.

Po susitikimo LFF prezidentas taip pat džiaugėsi, kad Telšių rajono savivaldybė skiria didelį dėmesį jaunimo ugdymui regione.

„Savivaldybė investuoja tikrai nemažas lėšas į jaunųjų futbolininkų ugdymą, tad aptarėme ir kaip federacija galėtų prisidėti, kad šiame regione augtų futbolo lygis ir jaunieji futbolo talentai turėtų pilnavertes galimybes tobulėti“, – teigė T. Danilevičius. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS